Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Dubium-game-1

Dubium je ako Among Us, ale v modernej grafike

Hru si môžete o pár dní zahrať zdarma.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

Nezávislé štúdio MUMO STUDIO prichádza na Steam Next Fest so svojou prvou hrou, ktorou je Dubium. Demo si budete môcť zahrať od 3. do 10. Októbra na Steame. A čo to vlastne je zač?

No na prvý pohľad podľa traileru to vyzerá ako kópia dedukačnej hry Among Us. Akurát že Dubium sa hrá z pohľadu tretej osoby a graficky vyzerá dosť moderne. Ak jej teda prepáčite, že niektoré zábery na videu idú na 15fps.

Titulný obrázok Youtube videa

Viac už z oficiálneho popisu hry na Steame:

DUBIUM je společenská dedukční hra o přežití zasazená do futuristického prostředí v blízké budoucnosti. Pět Frontierů musí spolupracovat při plnění různých misí, aby se jim podařilo včas uniknout. Ale pozor, jeden z nich je zrádce (Traitor).

Přežijte ve vesmíru

Vesmírné stanice, na které je kvůli neznámým incidentům zakázaný vstup, jsou plné nebezpečí. Budete opravovat systémy podpory života, sbírat nádoby s kyslíkem a opravovat solární generátory energie. Pospěšte si na své expedici na vesmírné stanici. Musíte uniknout dřív, než exploduje.

Když budete Frontier

Vaším úkolem je získat všechna jádra (Cores) na vesmírné stanici. Přitom budete nacházet předměty zvané Keystones. Nezapomeňte je sbírat, protože mají velkou cenu a přinesou vám bohatství.

Když budete Traitor

Jako Traitor budete tajně pracovat pro Blamane. Vaším úkolem bude nasbírat 10 keystonů a uniknout. Ostatní budou jen pouhým nástrojem k úspěchu vaší mise. Chovejte se jako nevinný Frontier a získejte jejich důvěru, ve správný moment se jich zbavte a seberte veškerý jejich majetek. Záleží jen na vás, zda se rozhodnete pro nenápadný nebo přímý postup.

Unikněte z vesmírné stanice

Když zemřete, nic vám nezůstane. Pokud chcete zbohatnout, musíte se dostat ven živí i s keystony. V nejlepším případě dokončíte misi a uniknete jako tým. Ale když se nebude situace vyvíjet dobře, vždycky se můžete pokusit o sólo únik. Vaše přežití je vždy nejvyšší prioritou.

Nikomu nevěřte

Jeden z vás je vždy Traitor. I když Traitor zemře, vždy je šance, že Blamane podplatil jiného Frontiera, ze kterého se stává nový Traitor. Dokud se vám nepodaří uniknout, nikomu nevěřte.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený