Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

EA odprezentovalo UFC 5, pobeží na Frostbite Engine

Nová generácia súbojov od EA Sports.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
UFC 5 Gameplay Trailer

Po troch rokoch od vydania UFC 4 sme sa konečne dočkali prezentácie bojovky novej generácie - UFC 5, ktorá má prísť len na nové konzoly. EA Sports hru odprezentovalo v deep-dive gameplay traileri, kde ukázali hneď niekoľko noviniek. 

Tou najzásadnejšou je prechod na Frostbite Engine, ktorý vývojárom dovolil zvýšiť kvalitu grafiky, simulácie, animácií a dokonca aj poškodenia zápasníkov. Tržné rany po úderoch bude počas zápasov kontrolovať aj lekársky tím, rôzne poškodenie potom bude mať vplyv na výkon zápasníka. Napríkald poškodenie pravého oka spôsobí menšiu obranyschopnosť na pravej strane. EA tomu hovorí Real Impact System.

Od dynamického osvetlenia a prepracovanej vernosti postáv až po realistické animácie vlasov a oblečenia - Frostbite výrazne pomáha oživiť dianie v Octagone.

Novinkou je aj režim kariéry, hrateľný v online priestore. Online kariéra zahŕňa zápasenie založené na zručnostiach, postupy v divízii a boj o titul v štyroch divíziách. Hráči môžu v každej divízii súťažiť s iným vytvoreným bojovníkom, čo im umožňuje predviesť viacero úprav postavy vďaka mnohým predmetom a štýlom oblečenia. 

Predobjednávky UFC 5 boli spustené práve teraz. Deluxe edícia vám odomkne legendárnych bojovníkov ako Fedor Emelianenko, Muhammad Ali, Mike Tyson a Bruce Lee. Deluxe edícia vám tiež odomkne hru o tri dni skôr. 

UFC 5 vychádza 26.10.2023 na PlayStation 5 a Xbox Series X/S.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry