Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

EA ohlásilo EA Sports FC Tactical, futbalovú ťahovú stratégiu pre mobily

EA prinesie na iOS a Android celkom nový, zaujímavý pohľad na futbal.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
EA Sports FC Tactical logo

Vyzerá to tak, že EA zobralo novú sezónu svojej futbalovej hry ako pomyselný odrazový mostík k svetlým zajtrajškom. Po takmer 30 rokoch sa séria zbavila legendárneho názvu FIFA. 

A hoci hráči čakali od EA Sports FC 24 viacej inovácií (naša recenzia), jedna sa predsa len chystá. EA už začiatkom budúceho roka prinesie na iOS a Androidy novú futbalovú stratégiu. Ťahovka EA Sports FC Tactical prinesie viac ako 5000 futbalistov z viac ako 10 líg, medzi ktorými nebudú chýbať ani anglická Premier League či španielská LaLiga.

Nižšie prinášame znenie popisu hry z Google Play Store.

EA Sports FC je nová futbalová ťahová stratégia

Vyskúšajte nový spôsob hrania World's Game na svojom mobilnom zariadení s EA SPORTS FC™ Tactical. Zostavte si svoj vysnívaný tím s obrovským výberom hráčov z najpopulárnejších líg a klubov po celom svete a ponorte sa do interaktívnej simulácie so strategickou ťahovou hrateľnosťou, ktorá ponúka príležitosti na útok, obranu alebo streľbu medzi skupinou hráčov na ihrisko.

Jednoduchá hrateľnosť vám približuje futbal. Pripravte sa na intenzívne taktické futbalové zápasy zbieraním a posilňovaním svojich hráčov a tímu. Trénujte hráčov, aby zvládli vysokokvalifikované pohyby, odomknite dokonalé vlastnosti pre hlbší postup a prispôsobte svoj tím rôznymi predmetmi, ako sú návrhy štadiónov, súpravy a lopty. Robte strategické rozhodnutia na ihrisku, upravujte svoju taktiku v reálnom čase a veďte svoj tím k víťazstvu.

Uvoľnite svoje manažérske schopnosti a vytvorte šampiónov vďaka bezkonkurenčnej autentickosti. Zostavte si svoj tím výberom z viac ako 5000 autentických futbalových hráčov, ako sú Erling Haaland, Son Heung-min, Jude Bellingham, Federico Chiesa a Virgil van Djik z najlepších líg, vrátane Premier League, LALIGA EA SPORTS, Bundesliga, Ligue 1, a Serie A a ďalšie a súťažiť na turnajoch vrátane ikonickej Ligy majstrov UEFA.

Užite si širokú škálu hrateľných režimov, od online priateľských zápasov až po intenzívne online súťaže, vrátane zápasov o hodnotenie, líg a cechov. Zostavte si vysnívaný tím, analyzujte ihrisko a súťažte s protivníkmi z celého sveta.

Časovo obmedzené zápasy a cvičenia vám nielenže umožnia získať cenné tréningové skúsenosti na zvýšenie úrovne vašich hráčov a tímu, ale tiež ukážu vaše pohyby v dynamických prestrihových scénach. Naučte svojich hráčov fantazijné zručnosti a omráčte svojich súperov na ihrisku!

Čaká na vás futbalová hviezda. Vstúpte na ihrisko a vydajte sa na úplne nové futbalové dobrodružstvo s EA SPORTS FC™ Tactical. Predregistrujte sa ešte dnes a staňte sa súčasťou novej generácie mobilných futbalových hier.

EA Sports FC Mobile

EA Sports FC Mobile oznámené, vyjde koncom Septembra

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry