Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

EA ohlásilo Iron Man hru, vyvíja ju štúdio Motive

Vývojári hry Star Wars Squadrons na novej Iron Man hre spolupracujú s Marvelom.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš

20. September 2022

Marvel-Iron-Man-EA-Motive

EA dnes podvečer potvrdilo to, o čom sa v hernom priemysle už nejaký ten týždeň špekulovalo. EA Motive štúdio oficiálne potvrdilo práce na novej Iron Man hre.

Vývojári pracujú na úplne originálnej verzií Iron Mana s novým príbehom. Pri vývoji im však pomáha aj Marvel Games, čo by malo zabezpečiť, že vývojári predostrú bohatú históriu Iron Mana a sprostredkujú hráčom komplexnosť a charizmu kreatívneho génia, ktorým Tony Stark bez pochýb je.

Ak ste sa tešili, že hru si čoskoro zahráte, musím vás sklamať. Hra je momentálne v pred-produkcií a tak sa jej skôr ako v roku 2024 (zrejme 2025) nedočkáme. Podľa slov autorov pôjde o AAA skúsenosť s vysokou produkčnou hodnotou. Dobrá správa, ktorá zrejme poteší väčšinu z vás, je že pôjde o singleplayer third-person akčnú adventúru. Dá sa očakávať, že vyjde len na PC, Playstation 5 a Xbox Series S|X.

Pred nejakým časom sme tu už Iron Man hru mali, išlo o VR exkluzivitu pre Playstation VR.

Iron Man VR

Marvel’s Iron Man VR príde na Oculus Quest 2

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 🙂 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený