Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

EA ohlásilo Iron Man hru, vyvíja ju štúdio Motive

Vývojári hry Star Wars Squadrons na novej Iron Man hre spolupracujú s Marvelom.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Marvel-Iron-Man-EA-Motive

EA dnes podvečer potvrdilo to, o čom sa v hernom priemysle už nejaký ten týždeň špekulovalo. EA Motive štúdio oficiálne potvrdilo práce na novej Iron Man hre.

Vývojári pracujú na úplne originálnej verzií Iron Mana s novým príbehom. Pri vývoji im však pomáha aj Marvel Games, čo by malo zabezpečiť, že vývojári predostrú bohatú históriu Iron Mana a sprostredkujú hráčom komplexnosť a charizmu kreatívneho génia, ktorým Tony Stark bez pochýb je.

Ak ste sa tešili, že hru si čoskoro zahráte, musím vás sklamať. Hra je momentálne v pred-produkcií a tak sa jej skôr ako v roku 2024 (zrejme 2025) nedočkáme. Podľa slov autorov pôjde o AAA skúsenosť s vysokou produkčnou hodnotou. Dobrá správa, ktorá zrejme poteší väčšinu z vás, je že pôjde o singleplayer third-person akčnú adventúru. Dá sa očakávať, že vyjde len na PC, Playstation 5 a Xbox Series S|X.

Pred nejakým časom sme tu už Iron Man hru mali, išlo o VR exkluzivitu pre Playstation VR.

Iron Man VR

Marvel’s Iron Man VR príde na Oculus Quest 2

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry