Posledná epizóda

CH Podcast #47 - HiFi Rush, Dead Space Remake, Seriál The Last of Us a Tragédia menom Skull and Bones

02. Február 2023

V našej najnovšej epizóde CentrumHer Podcastu sme začali krátkou rozpravou o The Day Before. Posledné kroky vývojárov totižto robia z nášho staršieho Face2Face článku ba priam až prorocký kúsok.

Vynechať sme nemohli ani hit nedávnych dní - HiFi Rush, ktorý Bethesda vydala v podstate z minúty na minútu. Lukáš sa podelil o svoje dojmy z tejto hry. No v posledných dňoch hral aj Dead Space Remake a tak porozprával čo-to aj o ňom.

Samozrejme, obísť sme nemohli ani seriál The Last of Us, ktorý aktuálne láme rekordy a dočkal sa aj potvrdenia druhej série. A nakoniec sme sa zasmiali na tragikomédií, ktorú v posledných mesiacoch predvádza Ubisoft, najme v súvislosti s hrou Skull and Bones.

Marvel’s Iron Man VR príde na Oculus Quest 2

Pôvodne Playstation VR exkluzivita príde aj VR zariadenie od Meta.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš

13. Október 2022

Iron Man VR

Jedna z tých lepších Playstation VR hier po viac ako dvoch rokoch zamieri aj za hranice tejto platformy. Majitelia headsetu Oculus Quest 2 si budú môcť už 3. Novembra zahrať Marvel's Iron Man VR.

Hru sme svojho času recenzovali a jednou z vecí, ktoré sme jej vyčítali, bola otrasná grafika. Za to mohol fakt, že hra bežala na HW (Playstation 4), ktorý už pri príchode v roku 2013 nepatril medzi ten najvýkonnejší. V tomto smere by hre príchod na novú, silnejšiu platformu, mohol len pomôcť.

Navyše, vývojárske štúdio ktoré za hrou stojí, Studio Camouflaj, odteraz oficiálne patrí pod spoločnosť Meta. Camouflay tak zrejme bude pracovať na nových projektoch, ktoré sú spojené so snahami o vytvorenie Metaverza.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený