Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Marvel’s Iron Man VR príde na Oculus Quest 2

Pôvodne Playstation VR exkluzivita príde aj VR zariadenie od Meta.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Iron Man VR

Jedna z tých lepších Playstation VR hier po viac ako dvoch rokoch zamieri aj za hranice tejto platformy. Majitelia headsetu Oculus Quest 2 si budú môcť už 3. Novembra zahrať Marvel's Iron Man VR.

Hru sme svojho času recenzovali a jednou z vecí, ktoré sme jej vyčítali, bola otrasná grafika. Za to mohol fakt, že hra bežala na HW (Playstation 4), ktorý už pri príchode v roku 2013 nepatril medzi ten najvýkonnejší. V tomto smere by hre príchod na novú, silnejšiu platformu, mohol len pomôcť.

Navyše, vývojárske štúdio ktoré za hrou stojí, Studio Camouflaj, odteraz oficiálne patrí pod spoločnosť Meta. Camouflay tak zrejme bude pracovať na nových projektoch, ktoré sú spojené so snahami o vytvorenie Metaverza.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený