Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

Marvel’s Iron Man VR príde na Oculus Quest 2

Pôvodne Playstation VR exkluzivita príde aj VR zariadenie od Meta.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Iron Man VR

Jedna z tých lepších Playstation VR hier po viac ako dvoch rokoch zamieri aj za hranice tejto platformy. Majitelia headsetu Oculus Quest 2 si budú môcť už 3. Novembra zahrať Marvel's Iron Man VR.

Hru sme svojho času recenzovali a jednou z vecí, ktoré sme jej vyčítali, bola otrasná grafika. Za to mohol fakt, že hra bežala na HW (Playstation 4), ktorý už pri príchode v roku 2013 nepatril medzi ten najvýkonnejší. V tomto smere by hre príchod na novú, silnejšiu platformu, mohol len pomôcť.

Navyše, vývojárske štúdio ktoré za hrou stojí, Studio Camouflaj, odteraz oficiálne patrí pod spoločnosť Meta. Camouflay tak zrejme bude pracovať na nových projektoch, ktoré sú spojené so snahami o vytvorenie Metaverza.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry