Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Black Panther EA Cliffhanger Games

EA oznamuje Marvel's BLACK PANTHER!

Robí na ňom nové štúdio, Cliffhanger Games.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

Spoločnosť Electronic Arts dnes oznámilo už druhú oficiálnu hru podľa licencie Marvelu, ktorú má v produkcii vo vlastných štúdiách. Po open-world hre Iron Man od EA Motive, dnes oznamujú vývoj ďalšej značky. 

Štúdio EA a Cliffhanger Games predstavujú Marvel's Black Panther. Je to AAA singleplayerová hra z pohľadu tretej osoby, v ktorej budú môcť hráči objavovať zákutia Wakandy ako Black Panther. 

Šéfom vývoja hry Black Panther je Kevin Stephens, ktorý v štúdiu Monolith Productions stál za Middle-earth: Shadow of Mordor. Jeho tím dopĺňajú špičkoví vývojári značiek Halo Infinite, God of War a Call of Duty. Firma EA vytvorila na vývoj Black Panther úplne nové štúdio s názvom Cliffhanger Games

Marvel's BLACK PANTHER bude príbehová sandboxová hra. Hráči tak budú mať možnosť skúmať Wakandu, pričom budú sledovať jedinečný, originálny príbeh. Pravdepodobne pôjde o hru v podobnom štýle, ako najnovší Star Wars Jedi: Survivor. 

Black Panther pobeží na Unreal Engine 5 a využije nový, Open Story systém. Ten vývojári využijú na vetvenie dialógov aj príbehu. Dialógy tiež budú dynamické, teda postavy sa budú rozprávať aj mimo tradičných konverzácií s voľbami. Svet má byť posiaty náhodnými eventami, ale aj nepriateľmi a postavami, ktoré sa vám vryjú do pamäte. 

Hru tak skoro neuvidíme, štúdio týmto oznámením skôr len láka nových vývojárov. Vydanie by tak mohlo prísť až za niekoľko rokov. 

Medzičasom si prečítajte všetko, čo vieme o hre Iron Man od EA Motive. 

Spider-Man 2 Čeština CZ titulky

Čeština v Marvel's Spider-Man 2 na PS5 potvrdená!

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený