Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Elon Musk vyhodil aj všetkých, ktorí sa starali o miliónový účet Twitter Gaming

Účet prestal tweetovať.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

13. November 2022

Elon Musk Twitter Gaming

Vláda jedného muža, tak to momentálne vyzerá v Twitteri. Po tom, čo Elon Musk kúpil Twitter za 44 miliárd dolárov, sa začalo peklo priamo vo firme, ale aj na samotnej sociálnej sieti. Hneď na druhý deň vyhodil takmer celé vedenie Twitteru a pár dní na to prepustil polovicu zamestnancov. 

Elon Musk podľa všetkého prepustil aj celý marketingový tím, ktorý stál za účtom Twitter Gaming. Tento účet s viac ako 1 milión sledovateľmi bol oficiálnym Twitter partnerom mnohých akcií a staral sa o propagáciu hier a eventov na Twitteri. Účet zvykol tweetovať na každodennej báze. 

Posledný Tweet od Twitter Gaming bol 3.11.2022. Na druhý deň potvrdil svoju výpoveď vo firme Shiraz Siddiqui, šéf marketingu a tímu Twitter Gaming. 

Hry a herné novinky či správy sú dôležitou súčasťou Twittera. Len za prvú polovicu roka 2022 sa až 1,5 miliardy tweetov venovalo hrám. 

Pokimane-Twitch-Streamer

Na Twitchi dostala ban už aj Pokimane

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený