Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

Elon Musk vyhodil aj všetkých, ktorí sa starali o miliónový účet Twitter Gaming

Účet prestal tweetovať.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

13. November 2022

Elon Musk Twitter Gaming

Vláda jedného muža, tak to momentálne vyzerá v Twitteri. Po tom, čo Elon Musk kúpil Twitter za 44 miliárd dolárov, sa začalo peklo priamo vo firme, ale aj na samotnej sociálnej sieti. Hneď na druhý deň vyhodil takmer celé vedenie Twitteru a pár dní na to prepustil polovicu zamestnancov. 

Elon Musk podľa všetkého prepustil aj celý marketingový tím, ktorý stál za účtom Twitter Gaming. Tento účet s viac ako 1 milión sledovateľmi bol oficiálnym Twitter partnerom mnohých akcií a staral sa o propagáciu hier a eventov na Twitteri. Účet zvykol tweetovať na každodennej báze. 

Posledný Tweet od Twitter Gaming bol 3.11.2022. Na druhý deň potvrdil svoju výpoveď vo firme Shiraz Siddiqui, šéf marketingu a tímu Twitter Gaming. 

Hry a herné novinky či správy sú dôležitou súčasťou Twittera. Len za prvú polovicu roka 2022 sa až 1,5 miliardy tweetov venovalo hrám. 

Pokimane-Twitch-Streamer

Na Twitchi dostala ban už aj Pokimane

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený