Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

Embracer zatvára svoje nové štúdio Onoma, Eidos bude pomáhať s Fable

Embracer Group robí zmeny v štúdiách od Square Enix.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

02. November 2022

Fable logo

Neubehol ani mesiac od toho, čo sa Square Enix Montreal premenoval na Onoma a už ho aj zatvárajú. Skupina Embracer toto štúdio kúpila len tento rok od Square Enix. Podľa Bloomberg však Onoma zatvára svoje brány a zasiahne to okolo 200 zamestnancov.

Niektorí z nich budú presmerovaní do Eidos Montreal, takže aspoň ostanú v rovnakom meste.

To však nie je jediná veľká zmena v bývalých štúdiách Square Enix. Skupina Embracer totiž tím z Eidos Montreal posiela na výpomoc do Xboxu. Štúdio totiž bude pomáhať PlayGround Games s novou hrou Fable. Okrem toho majú pracovať aj na svojej novej hre Deus Ex.

Tretie štúdio, Crystal Dynamics, pracuje na ďalšej hre pre Xbox - Perfect Dark. Pomáhajú s ňou tímu The Initiative. Crystal Dynamics tiež pracuje na svojej novej Tomb Raider hre, ktorú oznámila tento rok.

Marvels-Guardians-of-the-Galaxy

SPRÁVA DŇA: Embracer Group kupuje Crystal Dynamics, Eidos Montreal a Square Enix Montreal

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články