Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Endorfy predstavuje novú sériu herných kresiel - Scrim

Cenovo dostupné herné stoličky prichádzajú na CZSK trh.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Endorfy Scrim Gaming Chair_093643

Endorfy po úspešnej premiére stoličiek Meta nepoľavuje. Výrobca počítačových komponentov a príslušenstva Endorfy uvádza na CZSK trh novú sériu herných kresiel Scrim - stoličky navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám nielen hráčov, ale aj ďalších, ktorí trávia dlhé hodiny pri počítači.

Herné kreslá Endorfy Scrim sú dostupné v niekoľkých farebných variantoch – Onyx White (bielo-šedá), YL (čierno-žltá), RD (čierno-červená), BK (čierna, s PU kožou) a BK F (čierna, celá z látky). Plne nastaviteľné prevedenie stoličky umožňuje presné prispôsobenie užívateľovi a podporuje chrbticu v krčnej a bedrovej oblasti. Vďaka špičkovému plynovému piestu, unesie kreslo pohyblivé zaťaženie až 120 kg. Na prvý pohľad je jasné, že pre Endorfy je užívateľský komfort a odolnosť prioritou.

Endorfy predstavuje detaily herných sedačiek Scrim

Dizajn série Scrim pripomína sedačky závodných áut. Niet divu - v oboch prípadoch je cieľom poskytnúť pohodlie pri dlhom sedení. Výsledkom je, že stoličky Scrim poskytujú dobrú oporu chrbtici v kľúčových bodoch:

  • v oblasti krčnej chrbtice
  • v oblasti bedrovej chrbtice

Stoličky tiež uvoľňujú priestor na pohyby rúk a dlhodobo stabilizujú chrbticu v správnej polohe. Toto je dosiahnuté premyslenými prvkami, medzi ktoré patria:

  • široké sedadlo a rozšírenie v oblasti lopatiek
  • vysoká chrbtová opierka z peny lisovanej za studena, ktorá si zachováva svoj tvar aj po mesiacoch používania
  • dva tvarované vankúše z pamäťovej peny pre stabilizáciu chrbtice v krčnej a bedrovej oblasti

Široké a plne nastaviteľné opierky rúk navyše podporujú ich správnu polohu, dopĺňajú moderný, dynamický a estetický dizajn stoličky.

Zvláštnosťou kresiel Scrim je čalúnenie. Každý model má svoju vlastnú kombináciu farieb a materiálov. K dispozícii sú nasledujúce varianty stoličiek Scrim:

  • PU koža potiahnutá odolným a pružným polyuretánovým náterom na bokoch stoličky a na dotyk priedušná látka na sedadle a operadle (Scrim Onyx White, Scrim YL, Scrim RD, Scrim BK)
  • priedušný materiál po celej ploche sedadla a operadla (Scrim BK F)

Pod tým sa nachádza výplň zo za studena lisovanej peny. Vďaka tomu sa sedačky prispôsobia telu, ale pod váhou neuhnú, a po každom použití sa vracajú do pôvodného tvaru. Dá sa s istotou povedať, že rad Scrim – pokiaľ je používaný podľa určenia – je takmer nerozbitný.

Séria kresiel Scrim je stvorená pre dlhé hodiny strávené pri počítači. Z tohto dôvodu je dizajn kresiel plne konfigurovateľný, čo umožňuje ich presné prispôsobenie potrebám každého – Technology Hero (optimálne výšky medzi 170 a 196 cm). Rad Scrim umožňuje nastavenie:

  • výška sedadla (od 450 do 500 mm)
  • poloha podrúčiek (hore-dole, dopredu-dozadu, vpravo-vľavo a okolo ich osi)
  • uhol operadla (od 90⁰ do 150⁰)

Mechanizmus Multilock je kľúčovým prvkom konštrukcie stoličiek Scrim, ktorý udržuje polohu sedadla. Celá séria je tiež vybavená plynovým piestom najvyššej (4.) triedy. To zaisťuje vysokú odolnosť celej konštrukcie, plný komfort a stabilitu pre užívateľov s hmotnosťou do 120 kg (do 150 kg statického zaťaženia).

Cena Endorfy Scrim sa bude v našich obchodoch pohybovať okolo 6690 Kč, respektíve 279 eur.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry