Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Endorfy uvádza nové klávesnice rady Thock Wireless

V plnej veľkosti, TKL aj kompaktnej 75% verzii.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

08. Marec 2023

Endorfy Thock Wireless Klávesnica

ENDORFY, nová globálna značka pre hráčov, tvorcov a technologických nadšencov, uvádza na trh nové bezdrôtové klávesnice zo série Thock Wireless. K už dostupným modelom Thock Compact Wireless (60 %) pribudli tri novinky - Thock Wireless (plná veľkosť), Thock 75% Wireless (75 %) a Thock TKL Wireless (bez numerickej klávesnice). 

Novinkou v klávesniciach je funkcia hot-swap, umožňuje jednoduchú výmenu mechanických spínačov. Klávesnice podporujú všetky modely 3 a 5-pinových spínačov, takže hráči môžu experimentovať so svojím vybavením - počnúc spínačmi Kailh Box Red, Black a Brown. Každý spínač je vybavený odolnou klávesnicou (krytkou) vyrobenou z materiálu technológie PBT.

Každú bezdrôtovú klávesnicu Endorfy Thock Wireless možno pripojiť k iným zariadeniam tromi rôznymi spôsobmi - pomocou kábla USB, technológie Bluetooth alebo bezdrôtového pripojenia 2,4 GHz. Vďaka tomu môžete klávesnicu pohodlne používať aj vo väčšej vzdialenosti od obrazovky, napríklad z gauča.

Bezdrôtové klávesnice Endorfy Thock sú vybavené podsvietením ARGB, ktoré možno ľahko ovládať a prispôsobiť vzhľadu a dojmu z ostatnej počítačovej zostavy.

Pomocou dodaného softvéru môžete okrem iného zvýrazniť každú z klávesov inou farbou, zmeniť farbu strategických klávesov alebo nastaviť jeden efekt pre celú klávesnicu. Zmeny podsvietenia možno vykonávať priamo prostredníctvom klávesnice - bez nutnosti inštalácie softvéru.

Poznáme aj ceny klávesníc Endorfy Thock Wireless, ktoré vôbec nie sú zlé: 

  • Thock Wireless Brown - EY5A078 - 2 139 Kč s DPH / 89,00 EUR
  • Thock Wireless Red - EY5A079 - 2 139 Kč s DPH / 89,00 EUR
  • Thock 75% Wireless Red - EY5A073 - 1 799 Kč s PDH / 75,90 EUR
  • Thock 75% Wireless Black- EY5A074 - 1 799 Kč s PDH / 75,90 EUR
  • Thock TKL Wireless Red - EY5A080 - 1 899 Kč s PDH / 79,90 EUR
  • Thock TKL Wireless Black - EY5A081 - 1 899 Kč s DPH / 79,90 EUR

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený