Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

Epic Games Store vám vráti peniaze za kúpené hry bez udania dôvodu

Samozrejme, platia tu podmienky na vrátenie, rovnaké ako všade inde. 

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Epic Games Store

Steam, Origin alebo ďalšie digitálne predajne vám vrátia peniaze za nakúpené hry. Všade je politika rovnaká, o vrátenie peňazí môžete požiadať v prípade, že to stihnete do 14 dní od kúpenia produktu a len ak ste hrali menej ako dve hodiny.

K tomuto priemyselnému štandardu sa pridáva aj Epic Games Store, kde vám za rovnakých podmienok vrátia peniaze aj bez udania dôvodu. Momentálne neexistuje systém, kde by ste si vrátenie peňazí mohli naklikať, ale musíte ísť cez tiket na podpore Epic Games Store.

Samozrejme, aj tu sa môžu vyskytnúť výnimky, podobne ako na Steame. Steam občas vráti peniaze aj keď ste hrali viac, ako dve hodiny. To sú prípady, kedy konkrétna hra trpí extrémnymi technickými problémami aj po vydaní, príkladom je novinka Atlas.

Epic Games Store rozšírilo svoj obchod až na 30 rôznych regiónov, v ktorých budú môcť vývojári nastavovať rôzličné ceny. To preto, že hry stoja v rôznych krajinách inú sumu a vývojári musia pre tieto regióny nastaviť ceny. Vedeli ste, že keď na českom Steame stojí nová hra 60 eur, v Rusku to je 1999 rubľov? To je okolo 25 eur.

Sergey Galyonkin z Epic Games na Twitteri pripomenul, že pracujú na nových fíčurach do Epic Games Store. Systém vrátenia peňazí je medzi prvými, ktoré budú zavedené. Nasledovať budú užívateľské recenzie, achievementy, podpora módov, rodičovský zámok a ďalšie meny, v ktorých bude zobrazený obchod v rôznych regiónoch.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Najpopulárnejšie hry