Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

Escape From Tarkov vás donúti vytiahnuť aj zaseknutý náboj

Zmysel pre detail v tejto hre je neuveriteľný.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Escape-from-Tarkov-Screenshot_07

Dnes Rusáci zo štúdia BattleState vydali prvý vývojársky denníček z Escape From Tarkov, hardcore MMO strieľačky na ktorej usilovne makajú. A možno je slovo usilovne ešte slabé, pretože to čo môžete vidieť v denníčku vyráža dych.

Ich zmysel pre detail je až priam neuveriteľný a napríklad každá zo zbraní má až 45 rôznych animácií. Dokonca sa vám vie v komore zaseknúť náboj a postava si ho musí vytiahnuť. Existujú aj rôzne animácie nabíjania zásobníkov v závislosti od toho, aký vysoký máte tento skill a všetky tieto animácie sa premietajú aj do third-person pohľadu. pre interakciu s okolím hra využíva procedurálne generované animácie, takže napríklad otvorenie dverí u auta bude vždy prirodzené bez ohľadu na to, kde práve stojíte.

Už teraz to vyzerá na minimálne tak kvalitnú záležitosť, akou je Arma III a určite budeme vývoj hry sledovať. Uzavretá beta, do ktorej sa dostanete predobjednávkou začne už počas prvého štvrťroku 2016 a plná hra má vyjsť do leta. Exkluzívne iba na PC.

https://youtu.be/TJfcaCmMy7c

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Najpopulárnejšie hry