Posledná epizóda

CH Podcast #47 - HiFi Rush, Dead Space Remake, Seriál The Last of Us a Tragédia menom Skull and Bones

02. Február 2023

V našej najnovšej epizóde CentrumHer Podcastu sme začali krátkou rozpravou o The Day Before. Posledné kroky vývojárov totižto robia z nášho staršieho Face2Face článku ba priam až prorocký kúsok.

Vynechať sme nemohli ani hit nedávnych dní - HiFi Rush, ktorý Bethesda vydala v podstate z minúty na minútu. Lukáš sa podelil o svoje dojmy z tejto hry. No v posledných dňoch hral aj Dead Space Remake a tak porozprával čo-to aj o ňom.

Samozrejme, obísť sme nemohli ani seriál The Last of Us, ktorý aktuálne láme rekordy a dočkal sa aj potvrdenia druhej série. A nakoniec sme sa zasmiali na tragikomédií, ktorú v posledných mesiacoch predvádza Ubisoft, najme v súvislosti s hrou Skull and Bones.

Escape From Tarkov vás donúti vytiahnuť aj zaseknutý náboj

Zmysel pre detail v tejto hre je neuveriteľný.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

05. Február 2016

Escape-from-Tarkov-Screenshot_07

Dnes Rusáci zo štúdia BattleState vydali prvý vývojársky denníček z Escape From Tarkov, hardcore MMO strieľačky na ktorej usilovne makajú. A možno je slovo usilovne ešte slabé, pretože to čo môžete vidieť v denníčku vyráža dych.

Ich zmysel pre detail je až priam neuveriteľný a napríklad každá zo zbraní má až 45 rôznych animácií. Dokonca sa vám vie v komore zaseknúť náboj a postava si ho musí vytiahnuť. Existujú aj rôzne animácie nabíjania zásobníkov v závislosti od toho, aký vysoký máte tento skill a všetky tieto animácie sa premietajú aj do third-person pohľadu. pre interakciu s okolím hra využíva procedurálne generované animácie, takže napríklad otvorenie dverí u auta bude vždy prirodzené bez ohľadu na to, kde práve stojíte.

Už teraz to vyzerá na minimálne tak kvalitnú záležitosť, akou je Arma III a určite budeme vývoj hry sledovať. Uzavretá beta, do ktorej sa dostanete predobjednávkou začne už počas prvého štvrťroku 2016 a plná hra má vyjsť do leta. Exkluzívne iba na PC.

https://youtu.be/TJfcaCmMy7c

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články