Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Exkluzívne: Odhaľujeme nové karty Pokémon TCG: Scarlet & Violet - Paldea Evolved

Aj tieto karty nájdete v nových balíčkoch.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Pokemon TCG Scarlet Violet Paldea Evolved karty

Magazín CentrumHer.eu dostal možnosť exkluzívne pre CZSK trh odhaliť dve nové karty z balíčkov TCG: Scarlet & Violet - Paldea Evolved. Tie čoskoro prídu do predaja aj v našom regióne.

Tréneri sa môžu tešiť na nových Pokémonov ex s vysokými životmi a silnými útokmi, ale s rizikom straty dvoch kariet Prize Card pri knockoute. Okrem toho sa v rozšírení objavia aj nové alternatívne umelecké štýly, ktoré umožnia trénerom zbierať jedinečné karty so zaujímavými ilustráciami.

Dnes vám môžeme odhaliť jedinečnú ilustráciu Pokémona Slowpoke, ktorý má poradové číslo 85 zo 193. Slowpoke má HP 80 a útok so silou 30 za dve energie. Hráč si s touto kartou môže hodiť mincou. Ak padne hlava, hráč môže pozrieť do svojho balíka a vybrať si kartu, ktorú chce, následne musí balík premiešať. Ak padne znak, hráč musí svoju kartu položiť. Autorom maľby je sowsow.

Druhou kartou, ktorú môžeme odhaliť je trénerská karta Clavell. Vďaka nej hráč môže prehľadať balík a vybrať až troch základných Pokémonov do 120 HP. Musí ich ale ukázať a zvyšok balíka premiešať. Autorom kresby je Hitoshi Ariga, poradové číslo karty je 177/193.

Pokémon TCG: Scarlet & Violet - Paldea Evolved bude obsahovať celkovo 15 nových Pokémonov ex a 3 Tera Pokémonov ex, ktoré sa určite stanú obľúbenými medzi fanúšikmi. Okrem toho sa tu objaví aj celá rad umeleckých ilustrácií, vrátane 36 vzácnych Pokémonov a 15 špeciálnych ilustrácií vzácnych pokémonov a podporných kariet. Tréneri sa môžu tešiť aj na 18 ultra vzácnych Pokémonov ex a 8 ultra vzácnych podporných kariet.

Ako špeciálny bonus pre fanúšikov, rozšírenie Scarlet & Violet—Paldea Evolved bude obsahovať 9 hyper vzácnych zlatých reliéfnych kariet, ktoré môžu obsahovať karty Pokémon ex, Trainer a Energy. Tieto karty sú naozaj špeciálne a určite zaujmú každého zberateľa.

Rozšírenie Scarlet & Violet - Paldea Evolved bude k dispozícii v booster balíčkoch, boxoch Elite Trainer a špeciálnych kolekciách u všetkých partnerských predajcov od 9. júna 2023.

Karty v novom rozšírení Pokémon TCG: Scarlet & Violet - Paldea Evolved:

  • 15 Pokémonov ex a 3 Pokémoni Tera ex
  • 36 ilustrovaných kariet rare Pokémonov
  • 18 ultra rare kariet Pokémon ex a 8 ultra rare fan kariet
  • 15 špeciálnych ilustrovaných rare kariet Pokémonov a fan kariet
  • 9 ultra vzácnych kariet so zlatým gravírovaním, vrátane Pokémon ex, trénera a energie
Pokemon TCG Scarlet Violet - Paldea Evolved Booster

Pokémon TCG: Scarlet & Violet - Paldea Evolved sa chystá na vydanie

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články