Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Facebook má celosvetový výpadok

Nejde sa vám prihlásiť?

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Facebook výpadok

Dnes, 5.3.2024 podvečer sociálnu sieť Facebook, Instagram, Messenger a Threads postihol celosvetový výpadok. Pravdepodobne ste to zachytili vtedy, keď vám na Messengeri alebo v aplikácii Facebook napísalo "Relácia vypršala" alebo "Boli ste odhlásení." Tiež na mobilnej verzii ste mohli vidieť hlášku "Stránka nie je k dispozícii."

O tom, že je Facebook Down ste sa mohli dočítať na konkurenčnej sociálnej sieti X (Twitter) pretože ani Instagram, ani Threads nefungujú. Všetky služby patria spoločnosti Meta. Na Twitteri majú hashtagy #facebookdown a #instagramdown viac ako 300-tisíc tweetov. 

Na stránke Down Detector viac ako pol milióna ľudí nahlásilo, že im služby Facebooku nefungujú. Problémy s Instagramom na tejto stránke anonymne nahlásilo cez 85-tisíc ľudí naraz. 

GTA 6 Leak foto

18-ročný hacker, ktorý leakol GTA VI, dostal trest

O probléme už informovala aj spoločnosť Meta na svojich stránkach. Tie však ani v tejto chvíli nejdu načítať. Zdá sa, že problém bude priamo na serveroch firmy.

Šok postihol najmä ľudí, ako napríklad mňa, ktorým nedávno hackli Facebook a stala sa im podobná situácia - boli odhlásení z aplikácií Facebook, Messenger a Instagram. Dnes, podobne ako pri hacku, sa užívatelia nemôžu dostať do svojich účtov. 

Zákaz socialnych sieti

Štát presadil úplný zákaz sociálnych sietí pre deti do 16 rokov

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry