Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Fallout 4 dostáva next-gen update a ďalšie novinky

Bethesda vydá update.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Fallout 4 nextgen update

Dnes bol spustený TV seriál Fallout na Prime Video a u kritikov aj fanúšikov zožal pozitívne ohlasy. Určite sa potešíte aj tomu, že Fallout odpremiéroval aj v českom dabingu, ktorý je podarený a drží sa zabehnutého českého prekladu pre mnohé názvy v hre. 

Bethesda k tejto príležitosti vydá veľký update pre Fallout 4. Ide o next-gen update, teda natívnu verziu pre PlayStation 5 a Xbox Series X/S, ktorú získate zdarma, ak vlastníte old-gen verziu. 

Na PS5 a Xbox S/X bude dostupný performance aj quality režim, vďaka čomu si hru zahráte v 60fps alebo 4K. Či pôjde 4K v 60FPS zároveň, zatiaľ nevieme s istotou povedať. Update dostane aj PS4 a Xbox One verzia a pôjde o opravy bugov aj vylepšenie stability. 

PC verzia dostane update s podporou širokých rozlíšení (ultrawide) a opravy v Creation Kite, či aktualizácie questov. Update dostanú Steam, Microsoft Store aj GoG verzia a hra bude Steam Deck Verified. Fallout 4 nájdete už aj na Epic Games Store. 

Do Creation Clubu pribudne množstvo itemov, skinov, zbraní, power armorov a pre zariadenie svojho obydlia získate 38 nových Halloweenskych itemov. 

Fallout tv seriál recenzie

Lepší ako The Last of Us? Hodnotenia seriálu Fallout sú poriadne vysoké

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry