Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Lepší ako The Last of Us? Hodnotenia seriálu Fallout sú poriadne vysoké

Možno sa jedná o najlepšiu hernú adaptáciu.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Fallout tv seriál recenzie

Televízny seriál podľa hernej série Fallout má celosvetovú premiéru už dnes v noci. Na Amazon Prime Video si seriál Fallout budeme môcť pozrieť už od 03:00 ráo.

Najlepšie na tom je, že Amazon uvoľní všetkých osem epizód naraz a tak nás čaká poriadny maratón! Najmä, ak patríte medzi veľkých fanúšikov Falloutu, ako aj ja. 

Na televíznom spracovaní Falloutu pracovala aj Bethesda a hlavným producentom bol Todd Howard. Tešiť sa tak môžeme na 16x viac detailov ako v hrách Fallout a na skutočné, realistické spracovanie tohto známeho herného sveta. 

Titulný obrázok Youtube videa

Prvé recenzie nesklamali, seriál Fallout je pecka

Už dnes sa objavili prvé recenzie kritikov, ktorí mali možnosť si pozrieť všetky časti seriálu pred premiérou. Ich dojmy sú extrémne pozitívne. Mnohí sa zhodli na tom, že ide o jednu z najlepších adaptácií podľa hry, aké kedy vznikli. Na Rotten Tomatoes má seriál až 93%

Seriálu nechýba satira, legendárna hudba, ale i násilie a nechutné scény. Originálny príbeh predstavuje úplne nové postavy, ale fanúšikovia Falloutu sa v seriáli budú cítiť ako doma. Fanúšikovia by napokon mohli označiť seriál ako lepší, než The Last of Us, ktorý napriek svojim oskarovým kvalitám čelil početnej kritike. 

Kde sledovať TV seriál Fallout?

Fallout vznikol v spolupráci štúdií Bethesda Game Studios, Bethesda Softworks, Amazon MGM Studios a Kitler Films. Seriál bol prvý krát oznámený Amazon Studios v roku 2020 a práve Amazon uvádza seriál na televízne obrazovky. 

Seriál Fallout tak budete môcť sledovať na Prime Video od 11.4.2024 o 03:00 nášho času. Dostupných bude hneď všetkých osem častí. Streamovacia služba Prime Video je dostupná v Česku aj na Slovensku a stojí 6,99€ mesačne. Prvý mesiac je zadarmo.

Ak máte radi filmy a seriály podľa hier, navštívte našu špecializovanú kategóriu!

Fallout TV show

Fallout TV seriál sa pripomína novým behind the scenes videom

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (1)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry