Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Fallout: Miami sa pripomína novým trailerom

Veľká expanzia pre Fallout 4.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Fallout Miami

Ak ste si pri čítaní nadpisu kládli otázku, či sa chystá Fallout o ktorom neviete, nie je to tak. Fallout: Miami totiž nie je úplne nová hra od Bethesdy, ale rozsiahla modifikácia pre Fallout 4, ktorá do hry prinesie post-nukleárne Miami. V tejto oblasti sa dodnes neodohrala žiadna hra Fallout a tak sa skupina moderov rozhodla ukázať fanúšikom, ako by mohla vyzerať. 

Fallout: Miami bude obsahovať všetko, čo tradičná Fallout hra: Výpravu do novej lokality, množstvo nepriateľov, súperiace frakcie a jedinečných individuálov. 

Tešiť sa tak môžeme na rozsiahlu príbehovú linku, vedľajšie questy plné rozhodnutí, nové vybavenie, osady a dokonca aj nových spoločníkov. Hrať budete znovu za svojho preživšieho z Fallout 4.

Mód Fallout: Miami je vo vývoji už šiesty rok a zatiaľ nie je jasné, kedy by mal vyjsť. Pred pár dňami mal vyjsť ďalší, podobne veľký mód, Fallout: London. Ten bol však odložený na neurčito kvôli aktualizácii Fallout 4, ktorá rozbila mnoho módov a pravdepodobne by Fallout: London vôbec v hre nefungovať. Moderi teda musia mód aktualizovať pre novú verziu Fallout 4.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry