Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Fallout 5: Takto by mohol vyzerať na Unreal Engine

Ak by sa Bethesda rozhodla zmeniť engine.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Fallout 5 Game

Fallout 5 je jednou z ďalších hier, na ktorých bude pracovať Todd Howard a jeho Bethesda Game Studios. Bude to ďalšia veľká singleplayer hra v sérii, ktorá nadviaže na úspech Fallout 4 z roku 2015 ale i na MMO Fallout 76.

Bethesda však ešte predtým plánuje vydať The Elder Scrolls VI, a to sa nestane skôr, ako v roku 2025-2026. Na Fallout 5 si tak budeme musieť počkať ešte minimálne päť rokov. Už teraz však máme celkom peknú predstavu o tom, ako by mohla nová hra vyzerať. Teda v prípade, že Bethesda prestane používať svoj zastaralý Creation Engine. 

YouTuber s menom Ghost Design minulý rok zazdieľal video, v ktorom prepracoval jednu zo scén Fallout 4 do Unreal Enginu 5. Jeho scéna bola vytvorená pomocou Megascanov, dostupných v obchode Unreal Enginu, vďaka čomu je scéna vysoko realistická. No zároveň si stále zachováva ten feeling zo sveta Fallout. 

Fallout 5 by teda mohol vyzerať aj takto, ak by Bethesda použila Unreal Engine 5, alebo niečo novšie. Každopádne, aj staršie hry si môžete graficky vylepšiť vďaka početným grafickým módom. 

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry