Fallout 76 Čeština Steam PC

Fallout 76 čeština funguje aj na Steam verzii, stiahnite si tu

21 apríla, 2020 Lukáš Kanik

Čeština do Fallout 76 je dostupná aj na aktuálnu verziu Wastelanders.

Fallout 76 sa pred pár dňami presunul z Bethesda Games Launcher na Steam. Ak ste hru vlastnili na launcheri od Bethesdy, hru ste bezplatne získali aj v knižnici na Steame a zachoval sa aj postup v hre. Mnohých ale zaujíma, či aj Fallout 76 čeština funguje na Steam verzii rovnako, ako v Bethesda launcheri.

Mohlo by ťa zaujímať: Cyberpunk 2077 čeština – oficiálne info

Češtinu na PC Steam verzii sme otestovali v aktuálnej verzii Fallout 76 Wastelanders. Stiahli sme si češtinu vo verzii 2020-16-04, čo je najnovšia verzia v čase písania článku. Veľkosť súboru na stiahnutie je cca 232 MB. Autori pre inštaláciu vytvorili veľmi jednoduchý inštalátor, potom už len stačí spustiť hru.

České titulky fungujú vo Fallout 76 bez problémov aj na Steam verzii. Preložená je väčšina textov v hre, avšak množstvo questov a dialógov v hre ešte len čakajú na preklad. Wastelanders totiž do Fallout 76 pridal NPC postavy a nový príbeh, takže aj obrovské množstvo dialógov.

Kde stiahnuť češtinu Fallout 76 Wastelanders pre Steam?

Češtinu si môžete stiahnuť na stránkach Překladyher.eu, kde môžete sledovať aj status prekladu. Podporte aj autorov češtiny.

Tento preklad je mód do online hry, takže si ju inštalujete na vlastnú zodpovednosť. Upozornili na to aj autori prekladu:

“Uvědomte si prosím, že mód instalujete na vlastní riziko. Bethesda se dosud nevyjádřila k aktuální moderské činnosti, ale do budoucna s ní počítá. Z toho se dá také usuzovat, že žádné problémy by nastat neměly.”

Hra Fallout 76 Wastelanders má na Steame pozitívne recenzie. Momentálne sa priemerné hodnotenie hry pohybuje okolo 76%. Prispelo k tomu pridanie NPC postáv, príbehu, questov a nové možnosti. Pôvodne hra vyšla v Bethesda Games Launcheri 23.10.2018.

Sledujte ma: