Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Fallout 76 má 13,5 miliónov hráčov a najviac obsahu od vydania

Nedocenená hra.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

22. December 2022

Fallout 76 Pip Boy

Fallout 76 prešiel od roku 2018 dlhú cestu. Hra síce vyšla v hroznom technickom stave, ale Bethesde sa počas uplynulých rokov podarilo vybudovať skutočnú Fallout MMO hru, ktorú aktívne hrávajú milióny ľudí. Bethesda na svojom blogu oznámila, že hra presiahla 13,5 miliónov hráčov.

Aktualizácie, ktoré vývojári do hry pridali, boli skutočne masívne. V Septembri tohto roka do hry pridali Pittsburg v rozšírení Expeditions: The Pitt, pridali hub pre hráčov vo Whitespring, v Nuka-World on Tour pridali karneval s minihrami a skupinové eventy a tonu ďalších a ďalších herných rozšírení.

Hra sa dočkala vylepšení aj po technickej stránke a vývojári zapracovali množstvo quality-of-life vylepšení. Napríklad voľnú kameru pri stavaní, zvýrazňovanie mŕtvol alebo lootovanie viacerých itemov v blízkosti naraz.

Titulný obrázok Youtube videa

Hráči počas tohto roka dokončili 5 miliónov expedícií, 9,4 milióna denných misií, v obchode minuli 48 miliárd zátok a vypili 127 miliónov fliaš Nuka-Coly. A vo svete Fallout 76 zhodili takmer 3 milióny atómových bômb, sadisti.

Fallout 76 si môžete kúpiť na PC aj na konzoly. Aj na budúci rok je naplánovaný nový obsah. Je to skutočne hra, ktorá zachránila svoju reputáciu a vďaka neustále novému obsahu je väčšia, než kedykoľvek predtým.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Vieme, kedy príde Fallout 76 na Steam, prinesie NPC postavy

Vieme, kedy príde Fallout 76 na Steam, prinesie NPC postavy

Obrovská expanzia Wastelanders kompletne prekope hru.

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Fallout 76 čeština funguje aj na Steam verzii, stiahnite si tu

Fallout 76 čeština funguje aj na Steam verzii, stiahnite si tu

Čeština do Fallout 76 je dostupná aj na aktuálnu verziu Wastelanders.