Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Fallout dostane oficiálny TV seriál - Teaser trailer

Vznikne v štúdiách Amazon Prime.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

02. Júl 2020

Fallout TV seriál

Štúdio Bethesda na svojich sociálnych sieťach pred malou chvíľou oznámila skvelú správu pre fanúšikov sveta Fallout. Známa séria od Bethesdy dostane oficiálny TV seriál!

Fallout seriál vznikne v štúdiách Amazon Prime v réžii Kilter Films (Westworld) a Bethesda Game Studios - štúdia, ktoré Fallout vyvíja. Konečne sa tak po rokoch dostane jedna z najlepších RPG sérií aj na televízne obrazovky. Pripája sa tak k ďalším herným seriálom, napríklad The Witcher, The Last of Us a My Friend Pedro.

Seriál má režírovať Jonathan Nolan a Lisa Joy, tvorcovia seriálu Westworld. Na seriáli spolupracuje aj Todd Howard z Bethesda Game Studios, za vydavateľstvo Bethesda Softworks spolupracuje aj James Altman.

Každopádne, chystajte si už svoje Nuka Coly, pretože seriál dorazí na platformu Amazon Prime.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Pozrite si prvý záber z Fallout seriálu

Pozrite si prvý záber z Fallout seriálu

Seriál vyjde na Amazon Prime.