Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

Fallout dostane oficiálny TV seriál - Teaser trailer

Vznikne v štúdiách Amazon Prime.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

02. Júl 2020

Fallout TV seriál

Štúdio Bethesda na svojich sociálnych sieťach pred malou chvíľou oznámila skvelú správu pre fanúšikov sveta Fallout. Známa séria od Bethesdy dostane oficiálny TV seriál!

Fallout seriál vznikne v štúdiách Amazon Prime v réžii Kilter Films (Westworld) a Bethesda Game Studios - štúdia, ktoré Fallout vyvíja. Konečne sa tak po rokoch dostane jedna z najlepších RPG sérií aj na televízne obrazovky. Pripája sa tak k ďalším herným seriálom, napríklad The Witcher, The Last of Us a My Friend Pedro.

Seriál má režírovať Jonathan Nolan a Lisa Joy, tvorcovia seriálu Westworld. Na seriáli spolupracuje aj Todd Howard z Bethesda Game Studios, za vydavateľstvo Bethesda Softworks spolupracuje aj James Altman.

Každopádne, chystajte si už svoje Nuka Coly, pretože seriál dorazí na platformu Amazon Prime.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Pozrite si prvý záber z Fallout seriálu

Pozrite si prvý záber z Fallout seriálu

Seriál vyjde na Amazon Prime.