Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Fallout hry stále naberajú na popularite, Fallout 76 zaznamenal na Steame absolútny rekord

Kvalitný seriál prebudil záujem o hry.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Fallout 4 Wallpaper

Microsoft, Bethesda a Amazon vytvorili skvelý Fallout seriál, ktorý si zamilovali nie len fanúšikovia série, ale aj nehráči, respektíve tí, ktorí Fallout hry nikdy nehrali.

Niet sa teda prečo čudovať, že po vydaní seriálu záujem o hry rapídne poskočil. O tom sme vás v článku informovali pred pár dňami aj my. Zdá sa však, že záujem stále neutícha.

Napríklad taký Fallout 76 spravil svoj Steam rekord včera večer. Aktuálny rekord tejto hry na Steame činí 73368 hráčov. Hra prakticky od vydania seriálu konštantne rástla. Tu však treba povedať, že hra prišla na Steam až dva roky po vydaní. Predtým bola k dispozícii len cez Bethesda launcher, takže výsledky sú skreslené, keďže sa dá očakávať, že najviac hráčov mala hra na vydanie. To, že Fallout 76 chytá druhý dych musí tešiť vývojárov, keďže už v Júni sa hra dočká veľkého rozšírenia.

Ešte lepšie je na tom Fallout 4. Jeho denný priemer pred vydaním seriálu bol na úrovni 20-tisíc hráčov, kedy sa pravidelne hýbal medzi 15 až 25-tisícami. Aktuálny 24 hodinový peak je však viac ako 164-tisíc hráčov!

Tešiť sa však môžu aj PlayStation 5 a Xbox Series S|X hráči, ktorí sa už tento Štvrtok, 25. Apríla dočkajú next-gen updatu. Ale aj základná verzia hry, pre starú generáciu konzol, dostane patch, ktorý opraví viaceré chyby. Dá sa teda očakávať, že do hry sa vrátia aj tisícky konzolových hráčov.

Tak či onak, zrejme ešte nikdy nebol lepší čas byť Fallout fanúšikom. Hry sú skvelé, seriál je skvelý a dočká sa aj ďalšej série. Akurát na Fallout 5 si ešte zopár rokov počkáme.

Fallout 5 Game

Fallout 5: Takto by mohol vyzerať na Unreal Engine

Fallout 76 Skyline Valley

Fallout 76 dostane prvé rozšírenie mapy, pribudne Skyline Valley

Fallout 4 nextgen update

Fallout 4 dostáva next-gen update a ďalšie novinky

Amazon Prime Fallout TV seriál druhá séria oficiálne potvrdená

Amazon spravil očakávaný krok! TV seriál Fallout dostane 2. sezónu

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry