Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Seriál Fallout oživil všetky hlavné hry, narástli o stovky percent

Hráči sa vracajú do sveta Fallout.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
All major fallout games

Seriál Fallout na Amazon Prime je dokonalým príkladom toho, že môže byť dobrý, ak sa scenáristi a producenti držia hernej predlohy. Tento seriál vznikol v produkcii Amazonu, Kilter Films a Bethesda Game Studios. Jedným z výkonných producentov seriálu je aj Todd Howard, stvoriteľ tohto herného sveta. 

Seriál Fallout sa tak radí medzi najlepšie televízne a filmové adaptácie podľa hier, pretože sa predlohy drží veľmi presne a to do najmenších detailov. Autori do seriálu vytvorili mnoho presvedčivých objektov, ktoré vyzerajú presne ako v hre. Od pip-boya, až po helmy, zbrane, počítače, či dokonca hackovanie počítačov. 

Seriál Fallout prilákal do hier o stovky percent hráčov viac

Fanúšikovia série sa pre nsotalgiu vracajú do niektorých hier Fallout, aj do tých starších. Nových hráčov zase Bethesda nalákala next-gen updatom do Fallout 4, ktorý príde o pár dní. Rovnako starí aj noví hráči sa vydávajú do sveta Fallout 76, ktorý ponúka nekonečné hrateľné možnosti v zdieľanom online svete. 

Počas víkendu tak u všetkých hlavných hier Fallout stúpol počet hráčov o stovky percent. Stačí sa pozrieť na Steam a porovnať počet aktívnych hráčov pred týždňom a cez víkend:

  • Fallout New Vegas: 5000 -> 13 000
  • Fallout 4: 20 000 -> 58 000
  • Fallout 3: 800 -> 4 000
  • Fallout 76: 10 000 -> 28 000

U Fallout 3, Fallout: New Vegas a tiež Fallout 4 je navyše veľký módovací potenciál. Hru si tak vďaka tisíckam módov môžete pretvoriť do modernej podoby, či už ide o zmeny v hrateľnosti alebo grafike. 

Je skvelé vidieť, že seriál prilákal k tejto hernej značne množstvo ľudí. Amazon už navyše začal pracovať na druhej sérii. 

Fallout TV Show

Vyzerá to tak, že Amazon už chystá druhú sériu Fallout seriálu

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry