Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Farming Simulator 23 dostal nový cinematic trailer

K Nintendo Switch verzii.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Farming Simulator 23

Štúdio Giants Software, ktoré si samo vydáva hru Farming Simulator, odhalilo nový CGI trailer pre Farming Simulator 23. Ten venovali Nintendo Switch verzii, ktorá po troch rokoch na konzole vystrieda Farming Simulator 20.

Hráči na Nintendo Switch sa tak môžu tešiť na generačný skok a obrovské množstvo nových možností, vozidiel, nástrojov a funkcií. Farming Simulator 23 obsahuje cez 100 farmárskych vozidiel svetových značiek a dve rozsiahle mapy. Hráči sa môžu tešiť na nové plodiny, ako je hrozno a olivy, nové herné mechanizmy - napríklad výrobné reťazce, a činnosti ako je orba a odstraňovanie buriny.

Farming Simulator 23 vychádza na Nintendo Switch už 23.5.2023 a dostupný bude ako v digitálnej, tak aj krabicovej verzii v našich obchodoch.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články