Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Farming Simulator Kids je vonku, ideálna farmárska hra pre deti

Vyšla na Switch a mobily.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Farming Simulator Kids

S hrou Farming Simulator Kids sa deti po prvýkrát dostanú na virtuálnu pôdu a spoznajú dôležitosť poľnohospodárstva. Chránené, zdravé a rozkošné - to je to, čo štúdio GIANTS Software ponúka začínajúcim malým farmárom. Hra poskytuje bezpečné hranie pre deti, obsahuje rodičovskú kontrolu, zakladá si na vizuálnej prezentácii a roztomilej estetike.

Ako detská kniha o farmárčení

Farming Simulator Kids pozýva mladých hráčov žiť útulný farmársky život a užívať si rôzne aktivity okolo prírody a jej produktov: Pestovanie a zber výživných plodín, starostlivosť o milé zvieratá, výroba a obchodovanie s nespočetným množstvom produktov, ako je napríklad jahodové mlieko, a ďalšie.

Vďaka vizuálnemu kúzlu ručne kreslenej detskej knihy sú deti motivované k tomu, aby si medzi svojimi objavmi vytvárali vlastné súvislosti: Po tom, ako sa naučia, ako rastliny rastú, keď budú sledovať jednoduché kroky na poli, získajú zmysel pre využitie plodín na výrobu produktov a obchodovanie.

Od začiatku je k dispozícii niekoľko prostredí, ktoré môžu deti skúmať: Farmársky dom s viacerými miestnosťami, poľnohospodárska pôda bohatá na plodiny, vesmírna stodola plná zvierat a farmársky trh, kde si malí farmári vymieňajú a zbierajú predmety. V blízkej budúcnosti sa plánujú ďalšie.

Hra Farming Simulator Kids je k dispozícii pre Nintendo Switch za 25 eur, dostupná je aj na iPhone, iPad a zariadenia Android - v App Store a na Google Play.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom Farming Simulator Kids Launch Trailer

Farming Simulator Kids Launch Trailer

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry