Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

Film Death Stranding už má producenta aj produkčnú spoločnosť

Kojima Production sa spája s Hammerstone Studios.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Film Death Stranding od Hammerstone

Len krátko po oznámení hry Death Stranding 2, Kojima Productions približuje svoj ďalší projekt. Tento krát filmový. Death Stranding sa oficiálne dostane na filmové plátna a už má aj produkčnú spoločnosť. 

Na rozdiel od mnohých iných filmových adaptácií, ktoré si len požičali hernú licenciu, Kojima Productions bude na filme Death Stranding plne pracovať rovnako, ako produkčná spoločnosť Hammerstone Studios. Tú vedie Alex Lebovici, producent filmu Barbar z roku 2022. Hammerstone bude tiež plne financovať film Death Stranding.

Film bude inšpirovaný príbehom hry, avšak uvedie niekoľko nových postáv ale aj nových elementov, ktoré sme v hre nevideli. Pravdepodobne pôjde o isté prepojenie filmu s prichádzajpcou druhou hrou. Prípravy na film podľa tlačovej správy prebiehajú veľmi rýchlo. 

Keďže celú hru Death Stranding hrali živí herci a do hry boli prenesené aj ich tváre, neviem si celkom predstaviť, že by rovnaký príbeh zahrali aj na filmové plátno. Na druhej strane. film môže sledovať úplne iné postavy a osudy vo svete Death Stranding. 

Séria Death Stranding si od svojho pôvodného uvedenia na PlayStation 4 v roku 2019 získala viac ako 10 miliónov "nosičov" po celom svete. Hra s hviezdnym hereckým obsadením vrátane Normana Reedusa, Madsa Mikkelsena, Léi Seydoux, Guillerma del Tora a Margaret Qualleyovej prišla s výzvou, aby hráči po kataklizmatickej udalosti "Death Stranding" znovu spojili rozvrátenú spoločnosť.

Udalosť otvorila bránu medzi živými a mŕtvymi, čo viedlo k tomu, že sa po svete potulujú bytosti z posmrtného života. Hráči sa zhostili kože kuriéra Sama Bridgesa a vydali sa na misiu, ktorej cieľom bolo priniesť ľudstvu nádej spojením posledných preživších zo zdecimovanej Ameriky.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (2)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry