Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Film Five Nights At Freddy's dostal prvý trailer

Vyzerá to celkom dobre.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Five Nights at Fredys Film Trailer_095451

Hororová point&click adventúra Five Nights At Freddy's už tento rok zamieri na plátna kín po celom svete. Štúdio Universal Pictures vydalo prvý teaser trailer, s ktorým potvrdili dátum premiéry na 27.10.2023.

Film by sa mal držať hernej predlohy, spolupracuje na ňom aj stvoriteľ značky, Scott Cawthon. Film bude sledovať príbeh sekuriťáka Mikea Schmidta, ktorý má strážiť opustenú pizzériu Freddy Fazbear's Pizza. Maskot Freddy ale aj ďalšie animatronické postavy v noci oživajú a pokúšajú sa zabiť každého, kto sa tam nachádza po polnoci.

Film Five Nights At Freddy's bol pôvodne oznámený ešte v roku 2015, prvý skutočný scenár Cawthon napísal až v roku 2018. Film bude sledovať udalosti prvej hry v sérii.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články