Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Film The Super Mario Bros. dostal FANTASTICKÝ trailer!

Fanúšikovia sa rozhodne majú na čo tešiť.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

30. November 2022

Super Mario Bros film trailer

Nintendo a produkčná spoločnosť Illumination vydali očakávaný druhý trailer z filmu The Super Mario Bros. Movie inšpirovaný ikonickou hernou franšízou.

V hlavnej úlohe si Super Maria zahrá Chris Pratt, princeznú Peach si zahrá Anya Taylor-Joy, Charlie Day je Luigi a Jack Black sa zhostí postavy Bowser. Vo filme si zahrajú aj Keegan-Michael Key, Seth Rogen, Fred Armisen, Kevin Michael Richardson a Sebastian Maniscalco.

Film Super Mario Bros. sa dostane do kín už v 7. 4. 2023 a po zhliadnutí tohto parádneho traileru sa rozhodne nevieme dočkať!

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články