Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

Football Manager 2023 má dátum vydania, príde do Game Passu

A po prvý krát vyjde aj na PS5!

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

08. September 2022

Football Manager 2023 Xbox Game Pass

Sega to tento rok poriadne rozbalí. Ich populárny Football Manager 2023 totiž vyjde na viac platformách, než kedykoľvek predtým. Táto populárna manažérska hra bola známa skorej ako doména PC hráčov, to sa však už niekoľko rokov mení.

Football Manager 2023 vyjde tento rok 8.11.2022 na všetky známe platformy. Hru si môžete kúpiť na PC, Xbox, Switch, prvý krát aj na PlayStation 5 ale hra vyjde v mobilnej edícii aj na iOS, Android a Apple Arcade. Samozrejme, mobilné verzie budú pravdepodobne trochu iné, ako hlavné verzie na PC a konzoly. PlayStation 5 verzia dokonca využije funkcie ovládača DualSense.

Titulný obrázok Youtube videa

Skvelou správou je aj vydanie hry v Xbox Game Pass. K dispozícii budú hneď dve verzie - vďaka Xbox Game Pass si hru zahráte na Xboxe, PC hráči ju zase nájdu v knižnici PC Game Pass. Majitelia Xbox Game Pass Ultimate budú mať k dispozícii obe tieto verzie.

Viac o hre z oficiálnej tlačovej správy z Cenegy:

FM23 fanouškům přiblíží všechny prvky této krásné hry, od fanoušků na tribunách přes lovce talentů, hráče, manažery soupeřů až po nově licencované soutěže, jako je Liga mistrů UEFA, Evropská liga UEFA a Evropská konferenční liga UEFA. V následujících týdnech představíme nové herní funkce na sociálních platformách hry Football Manager, na oficiální stránce hry a v našem centru pro členy hry Football Manager, FMFC.

Fanoušci, kteří si od nynějška do vydání předplatí hru FM23 (pro PC a Mac) od digitálního prodejce schváleného společností SEGA*, získají 20% slevu a možnost zahájit svou manažerskou kariéru s předstihem díky předběžnému přístupu ke hře FM23. Předprodej prostřednictvím obchodu Microsoft Store bude brzy k dispozici.
Předběžný přístup bude dostupný na Steamu, v obchodě Epic Games Store a v obchodě Microsoft Store zhruba dva týdny** před oficiálním datem vydání. Kariéry v rámci hry jednoho hráče zahájené v tomto období lze přenést do závěrečné verze hry.

Fanoušci, kteří si zakoupí fyzickou kopii FM23, si všimnou, že letošní edice neobsahuje disk. V každém balení namísto něj najdou unikátní kód, který jim umožní hru aktivovat na Steamu, na Epic Games nebo v obchodě Microsoft Store.

Odstraněním disku a brožury z letošní edice a dalším zdokonalením našeho ekologického balení snížíme celkovou uhlíkovou stopu balení FM23 o 47 % oproti FM22. Celková gCO2 stopa balení hry Football Manager se snížila z 256 u verze Football Manager 2019 na pouhých 66 u verze FM23.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Football Manager 2023 na PS5 nevyjde, neprešla certifikáciou

Football Manager 2023 na PS5 nevyjde, neprešla certifikáciou

Sony hru zastavilo len pár dní pred vydaním.

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Football Manager 2023 ode dneška v prodeji

Football Manager 2023 ode dneška v prodeji

Sledujte launch trailer

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Bude mať Gran Turismo 7 češtinu? Poznáme odpoveď

Bude mať Gran Turismo 7 češtinu? Poznáme odpoveď

Sony oznámilo správy o češtine ku Gran Turismo 7.

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Od októbra bude The Sims 4 úplne zdarma!

Od októbra bude The Sims 4 úplne zdarma!

Hra prechádza na free-to-play model.