Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

FRONT MISSION 2: Remake oznámený, vylepšuje hru z roku 1997

Front Mission 2 sa vracia na Nintendo Switch.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

07. Marec 2023

Front Mission 2 Remake

Počas zlatej éry 3D videohier vyšla na PlayStation 1 aj jedna z výrazných RPG stratégií, Front Mission 2. Nintendo však dnes nečakane oznámilo remake tejto hry, no nevyjde na PlayStation, ale na Nintendo Switch.

Front Mission 2: Remake kompletne prekope grafiku staručkej hry. Hráči sa tak môžu tešiť nie len na moderný vizuál (v rámci možností spracovania) ale aj na rýchle časy načítania, podporu mnohých jazykov, možnosť voľnej kamery, nové možnosti kamufláže, či vylepšený soundtrack a efekty.

Hru Front Mission 2: Remake bude vydávať Square Enix v digitálnej forme na Nintendo Eshope a dátum vydania bol stanovený na 12.6.2023.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený