Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Ghost of Tsushima vyjde na PC v Máji

Konečne dátum vydania.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Ghost of Tsushima PC

Sony dnes oficiálne oznámila dátum vydania Ghost of Tsushima na platformu PC. Hra je vo vývoji pre platformu Steam a Epic Games Store a dorazí už čoskoro. 

Dátum vydania je stanovený na 16.5.2024. Sony k oznámeniu dátumu vydania vydalo aj PC trailer, či niekoľko screenshotov, ktoré nájdete nižšie. Hru na PC portuje štúdio Nixxes a obsahovať bude ako hlavný príbeh, tak aj DLC, teda celý obsah Ghost of Tsushima Director’s Cut.

Titulný obrázok Youtube videa

Ghost of Tsushima je akčná dobrodružná hra z roku 2020 vyvinutá spoločnosťou Sucker Punch Productions a vydaná spoločnosťou Sony Interactive Entertainment. Hráč ovláda Jin Sakai, samuraja, ktorý sa snaží ochrániť ostrov Tsushima počas prvej mongolskej invázie do Japonska.

Hra vyšla pôvodne ešte v roku 2020 na PS4 a v našej recenzii si odniesla hodnotenie 9/10. Toto bol náš verdikt: "Čo viac dodať, Ghost of Tsushima je skvelou open-world hrou, ktorá je plná obsahu. Zaujímavé príbehy, legendy, ale aj súbojový systém, ktorý ponúka obrovské množstvo vylepšení a možností. Ak vás hra zaujala, určite po nej siahnite. A ak nie, siahnuť by ste po nej mali aj tak. Je to perfektná bodka za spanilou jazdou, ktorou konzola Playstation 4 rozhodne bola."

Ghost of Tsushima Recenzia

Ghost of Tsushima - Recenzia

Štúdio Sucker Punch momentálne vyvíja hru Ghost of Tsushima 2 na PlayStation 5, o nej sa viac dozviete na tejto karte

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry