Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

GOW Ragnarok v UK predajoch prekonal Modern Warfare 2 aj Elden Ring

Na FIFA 23 to ale už nestačilo.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
God-of-War-Ragnarok-Screenshot_02

Hoci ešte nemáme údaje o predajoch za celý týždeň, čo je God of War Ragnarok na pultoch, už dnes môžeme hovoriť o veľkom úspechu. A to vďaka číslam, ktoré prichádzajú z Británie. Ide však len o porovnanie predajov krabicovej, teda fyzickej verzie. Digitálne predaje budú známe neskôr.

God of War Ragnarok je druhým najväčším launchom v Británii tento rok, hneď za FIFA 23. Ragnarok mal tak úspešnejší týždeň, ako Call of Duty: Modern Warfare II, či Elden Ring. 82% z predaných kusov patrí PS5 verzii, 18% ľudí si kúpilo PS4 verziu.

Ragnarok rapídne posilnil predaje PlayStation 5

Sony si na launch hry chystalo veľké zásoby konzol PlayStation, ktoré predávalo v bundle spolu s hrou. Až 12% všetkých predajov hry tak pchádza práve z PS5 bundle a bundle s hrou tvorili až 60% všetkých konzol PS5 predaných posledný týždeň. A vďaka tomu ide o najúspešnejší predaný týždeň konzoly PlayStation 5 za rok 2022.

Ragnarok tiež predal o 51% viac krabicových kusov, ako pôvodná hra z roku 2018 a už teraz je to tretia najpredávanejšia hra v sérii. Očakávame, že Sony sa pochváli číslom predaných kusov.

Prvá hra má dnes na konte 23 miliónov kusov. Prvé tri milióny si hra pripísala za tri dni, 5 miliónov presiahla za prvý mesiac.

God-of-War-Ragnarok-recenzia-screenshot-1

God of War Ragnarok recenzie sú vonku!

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry