Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

GTAčko vyrobené na Jamajke? V Street Boy budete jazdiť na drevených kárach

Tento počin z Jamajky si zaslúži pozornosť.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

07. August 2022

Street-Boy-Jamaica-game

Ako by vyzeralo GTA, keby vzniklo na Jamajke? Presne to vám ukáže nová hra Street Boy, na ktorej pracuje Willow Tree Studios. To sídli v Montego Bay na Jamajke a ich hra sa odohráva v Portlande, tiež na Jamajke.

V Street Boy sa vžijete do kože chlapca a jeho dobrodružstiev v komunite. Namiesto áut budete jazdiť na drevených kárach a namiesto drogových dílerov vás budú v uliciach naháňať kury.

Ide o singleplayerovú príbehovú hru z pohľadu tretej osoby, v ktorej nebudú chýbať ani rozhodnutia. Chlapcove skutky totiž môžu ovplyvniť celú komunitu v mestečku. Vývojári chcú hrou priblížiť svetu najmä svoju pestrú kultúru a hudbu.

Mimochodom, aj Slováci chystajú svoje vlastné GTA s názvom Vivat Slovakia

Nižšie si môžete pozrieť nový trailer a pod ním aj krátku gameplay ukážku. Hra Street Boy by mala vyjsť na PC, neskôr možno aj na konzoly. Dátum vydania oznámený nebol, hru môžete sledovať cez oficiálne stránky.

Titulný obrázok Youtube videa

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený