Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

GTAčko vyrobené na Jamajke? V Street Boy budete jazdiť na drevených kárach

Tento počin z Jamajky si zaslúži pozornosť.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

07. August 2022

Street-Boy-Jamaica-game

Ako by vyzeralo GTA, keby vzniklo na Jamajke? Presne to vám ukáže nová hra Street Boy, na ktorej pracuje Willow Tree Studios. To sídli v Montego Bay na Jamajke a ich hra sa odohráva v Portlande, tiež na Jamajke.

V Street Boy sa vžijete do kože chlapca a jeho dobrodružstiev v komunite. Namiesto áut budete jazdiť na drevených kárach a namiesto drogových dílerov vás budú v uliciach naháňať kury.

Ide o singleplayerovú príbehovú hru z pohľadu tretej osoby, v ktorej nebudú chýbať ani rozhodnutia. Chlapcove skutky totiž môžu ovplyvniť celú komunitu v mestečku. Vývojári chcú hrou priblížiť svetu najmä svoju pestrú kultúru a hudbu.

Mimochodom, aj Slováci chystajú svoje vlastné GTA s názvom Vivat Slovakia

Nižšie si môžete pozrieť nový trailer a pod ním aj krátku gameplay ukážku. Hra Street Boy by mala vyjsť na PC, neskôr možno aj na konzoly. Dátum vydania oznámený nebol, hru môžete sledovať cez oficiálne stránky.

Titulný obrázok Youtube videa

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený