Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Henry Cavill bude hrať Geralta v Netflix seriáli Zaklínač

Potvrdené už oficiálne.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Henry Cavill Witcher Geralt

Pred pár týždňami herec Henry Cavill (Superman) zdieľal na instagrame, že by si rád zahral zaklínača Geralta v pripravovanom seriáli The Witcher od Netflixu. Dnes to oficiálne potvrdila spoločnosť Netflix a tiež poznáme aj mená režisérov, či producentov, ktorí sa na projekte budú podieľať.

Henry Cavill teda bude hrať zaklínača Geralta z Rivie, do projektu sa však podarilo pritiahnuť aj skvelých režisérov. 4 epizódy vrátane prvej si odrežíruje Alik Sakharov (House of Cards, Game of Thrones), ďalšie dve epizódy bude mať pod palcom Alex Garcia Lopez (Marvel’s Luke Cage, Utopia) a ďalšie dve epizódy bude režírovať Charlotte Brändström (Outlander, Counterpart, Disparue). Prvá séria tak bude mať 8 epizód a podľa úspechu tejto série sa uvidí, či vyjde aj druhá.

Henry Cavill hral naposledy v snímke Mission Impossible - Fallout, ktorý celosvetovo zatiaľ zarobila 649 miliónov dolárov. Samotný Cavill je fanúšikom knižnej ságy od Sapkowskeho a má prečítané všetky knihy Zaklínača. Vďaka tomu môžeme pravdepodobne čakať kvalitný výkon a hlavne stvárnenie osobnosti Geralta.

Šepká sa, že postavu Yennefer by si mala zahrať Eva Green.

Zaujímavosťou je, že The Witcher od Netflixu sa bude natáčať aj na Slovensku. Oznámené bolo aj natáčanie v Južnej Afrike a v Budapešti. Seriál by mal byť odvysielaný na konci budúceho roka.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry