Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Henry Cavill zavesil na klinec Zaklínača, aj Supermana. Ale chystá vlastný seriál Warhammer 40k

Henry Cavill bude asi vždy robiť to, čo ho baví.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

16. December 2022

Henry Cavill Warhammer 40k TV Series

V priebehu niekoľkých dní otriasli filmovým priemyslom dve správy okolo herca Henryho Cavilla. Najskôr Cavill oznámil, že po tretej sérii končí ako seriálový Zaklínač na Netflixe a nahradí ho Liam Hemsworth.

Tento týždeň herec oznámil, že už nebude hrať Supermana v novom filme, ktorý má naštartovať DCUniverse. Nový film o Supermanovi mali režírovať Peter Safran a James Gunn. Supermana si zahrá nový herec a pôjde o mladšiu verziu tohto hrdinu.

Henry-Cavill-The-Witcher-Season-2

Henry Cavill končí ako seriálový Zaklínač, nahradí ho Liam Hemsworth

Hoci tieto dve správy sú pre fanúšikov Zaklínača a Supermana dosť smutné, pre herca to nemusí znamenať koniec veľkých projektov. Holllywood Reporter totiž prišiel so správou, že Henry Cavill bude pre Amazon produkovať a tiež hrať v seriáli Warhammer 40k.

Amazon je momentálne vo finálnej fáze vyjednávania s Games Workshop, majiteľmi značky Warhammer. O seriál sa totiž uchádza hneď niekoľko konkurenčných spoločností.

Cavill by mal byť výkonným producentom seriálu Warhammer 40K spolu so spoločnosťou Vertigo Entertainment. Herec je známy fanúšik sveta Warhammer 40,000, sám si maľuje akčné figúrky a o hre dokáže rozprávať aj v televíznych talk show.

Warhammer 40k Space Marine 2 Screenshot 1

Sleduj prvý gameplay z Warhammer 40,000: Space Marine 2

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený