Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Herné kreslo Cooler Master Synk X za 1300 eur prináša haptickú odozvu

Dá sa na ňom aj sedieť.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Cooler_Master_SynkX_heroshot_011440

Cooler Master, výrobca počítačových komponentov a periférií, uvádza na trh herné kreslo Cooler Master Synk X. Multiplatformová stolička s haptickou odozvou predstavuje nový trend na zlepšenie používateľského zážitku a celkového ponorenia do obsahu.

Čo to vlastne tá haptická odozva je? Premenou zvukových vĺn na vibrácie a poskytovaním spätnej väzby v reálnom čase táto stolička prenáša používateľa do virtuálneho prostredia a umožňuje mu vnímať jeho atmosféru cez vibrácie. Vibrácie sú však riadené len zvukom, nie priamo dianím v hre, alebo filme.

Synk X je určený pre širokú škálu nadšencov moderných technológií a hráčov. Podporuje rôzne typy obsahu a je kompatibilný s televízorom, počítačom, hernou konzolou aj mobilnými platformami. Pripojenie cez Bluetooth zvyšuje jeho všestrannosť.

Integrovaná batéria ponúka výdrž 8 hodín nepretržitého prehrávania hudby alebo 4 hodiny pri intenzívnej reprodukcii hudby so silnou basovou zložkou. Práve pri bassoch v akomkoľvek prehrávanom obsahu, sú vibrácie najvýraznejšie. Osemčlánková batéria má kapacitu 5200 mAh a jej nabíjanie trvá 6 hodín.

Cooler Master sľubuje moderný, elegantný a ergonomický dizajn s pohodlným operadlom vrátane 135° polohy na odpočinok, nastaviteľnými opierkami rúk a dvojstupňovou výsuvnou opierkou nôh, niekoľkými možnosťami nastavenia výšky sedadla vrátane uhla sklonu a pevnou otočnou základňou na kolieskach.

V rámci ovládacieho panela integrovaného na stoličke je možnosť výberu zdroja zvuku, úrovne vibrácií a nastavenia hlasitosti slúchadiel, ktoré môžu byť do kresla zapojené priamo cez 3,5mm jack.

Cooler Master Synk X je celosvetovo dostupný v sivom a čiernom vyhotovení za odporúčanú koncovú cenu 1 279 € s DPH a 27 990 € s DPH.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry