Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Highrise City donúti Cities: Skylines 2 bojovať o holý život

Obrovská konkurencia pre najznámejší simulátor stavby mesta.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Highrise City PC Screenshot 3_064948

Highrise City vyjde vo finálnej verzii ešte tento rok, potvrdili vývojári z FourExo Entertainment a Deck13 Spotlight. Tento simulátor budovania mesta je v early-access už nejaký ten rok, táto verzia však dostáva posledný veľký update pred tým, než hra zamieri do plného vydania.

Nový update prináša nový výskumný systém, prepracované používateľské rozhranie, menšie vizuálne vylepšenia, nové míľniky a množstvo menších vylepšení "quality of life." Highrise City v plnej verzii prinesie ďalšie nové fíčury. Napríklad k dispozícii bude verejná doprava prostredníctvom autobusov, zavedú sa rozvodne a potrebné elektrické vedenia, pribudnú aj misie počas hrania, mega mrakodrapy, nová mapa a viacstupňový mega stavebný projekt. Nižšie si môžete pozrieť čerstvý gameplay trailer.

Hra je momentálne vo výpredaji na Steame aj GOG, jej cena však tesne pred vydaním plnej verzie porastie. Dátum vydania plnej verzia zatiaľ nepoznáme, bude to však tento rok. V Októbri navyše príde aj očakávaný Cities: Skylines 2.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry