Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Horor Martha is Dead bude na konzolách PlayStation cenzúrovaný

Hra nebola na certifikácii u Sony schválená.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Martha-Is-Dead-Game

Štúdio Wired Productions na Twitteri oznámilo smutnú správu. Ich chystaný horor Martha is Dead bude musieť do vydania prejsť cenzúrou, aby mohol vyjsť na konzoly PlayStation 4 a PlayStation 5. Zatiaľ čo digitálnu verziu stihnú upraviť načas, krabicová verzia sa kvôli tomu oneskorí.

Martha is Dead má vyjsť už 24.2.2022 na PC, Xbox a PlayStation. Verzia na PC a konzoly Xbox vyjde v pôvodnom stave. Niektoré časti hry nebudú na konzolách PlayStation hrateľné. Ktoré to budú, štúdio bližšie neoznámilo. Dozvieme sa to až pri vydaní, kedy budeme môcť tieto verzie porovnať.

„Martha is Dead je príbehová adventúra odporúčané len dospelým divákom, pričom hra pozostáva z potenciálne nepríjemných scén a tém, ktoré môžu niektorých hráčov znepokojiť.“ Jednou z brutálnych scén je napríklad tá, kde musí hráč fyzicky vyrezať tvár inej postave a nasadiť si ju ako masku. V inej scéne zase hráč fotí mŕtvolu v otvorenej rakve.

Vývojári chcú dosiahnuť niečo, čo v hororových hrách ešte nebolo. Psychologický thriller so šokujúcimi scénami, vhodný len pre tie najsilnejšie povahy.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry