Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

I Am Jesus Christ dostal nový trailer, chystá demo

Simulátor Ježiša Krista si zahráme už v Decembri

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

16. November 2022

I Am Jesus Christ trailer

Veriaci ale aj neveriaci si už čoskoro môžu vyskúšať, aké to je byť Ježišom Kristom. V hre I Am Jesus Christ totiž prežijeme kľúčové momenty Ježiša tak, ako boli zaznamenané v Biblii - od jeho narodenia až po zmŕtvychvstanie.

Tento simulátor vás prevedie všetkými udalosťami v živote Ježiša, od krstu, cez premenu vody na víno až po liečenie chorých. Simulátor bude obsahovať rôzne herné mechaniky a superschopnosti, napríklad chodenie po vode. Ježiš si však bude musieť dobíjať silu ducha svätého, asi cez motlitbu. Či budú v hre aj nejaké boss fighty s diablom v púšti, na to si musíme ešte počkať.

Autori chcú spustiť demo verziu I Am Jesus Christ: Prologue, ktorá bude dostupná na stiahnutie už 1.12.2022 na Steame.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články