Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Insomniac Games a Marvel vydajú Spider-Man komiks, bude prequelom k Spider-Man 2

Komiks vyjde už tento Piatok, 6. Mája.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Marvel Spider-Man 2 prequel komiks

Vedeli ste o tom, že v 1. Májovú sobotuje je Free Comic Book Day? Že nie? No vidíte, ani ja. Avšak, Insomniac Games a Marvel pri tejto príležitosti spájajú sily a vydajú bezplatný komiks, ktorý bude zároveň príbehovým prequelom k chystanej hre Spider-Man 2.

Čo od komiksu môžete očakávať? Insomniac v novom prípevku na Playstation Blogu píše o tom, že spoločne s Marvelom skúmali viacero príbehov. Opakovane sa však vracali k otázke, čo ak Peter, Miles a MJ musia spojiť sily, aby sa postavili zoči-voči zloduchovi, ktorého schopnostiam nerozumejú?

Marvel's Spider-Man 2 Spiderverse Multiverse

Rumor: V Spider-Man 2 budeme cestovať portálmi v Spiderverse!

Tak isto ale autori vyrozprávajú príbeh o tom, čo jednotlivé postavy robili od skončenia udalostí v pôvodnej Spider-Man hre, resp. v Spider-Man: Miles Morales.

O samotný komiks sa postarali spisovateľ Christos Gage a ilustrátor Ig Guara. Pokiaľ budete 6. Mája v USA, môžete si komiks zaobstarať v jednom z participujúcich obchodov s komiksami. Pokiaľ však nie, komiks nájdete digitálne v Marvel Unlimited appke niekedy neskôr.

Spider-Man Across the Spider-Verse trailer

Spider-Man: Across the Spider-Verse dostalo nový trailer

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry