Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Rumor: V Spider-Man 2 budeme cestovať portálmi v Spiderverse!

Objavujú sa prvé informácie o Marvel's Spider-Man 2.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Marvel's Spider-Man 2 Spiderverse Multiverse

Zhruba za päť mesiacov má vyjsť ďalší diel Spider-Man série od Insomniac Games a zdá sa, že pôjde o veľkú pecku. A to, že v hre bude Venom, je len špičkou ľadovca. Objavili sa totiž prvé informácie o tom, čo pre nás štúdio Insomniac chystá. 

Podľa insidera HipHopGamer bude hra Marvel's Spider-Man 2 obsahovať celý Spiderverse, teda multiverzum, v ktorom môžeme stretnúť ďalších Spider-Manov. O Spiderverse bude aj ďalší chystaný film Spider-Man: Across the Spider-Verse

Podľa leaku, vývojári chystajú do hry zapracovať cestovanie portálmi Spiderverse podobne, ako to urobili v Ratchet & Clank: Rift Apart. V Rift Apart mohol hráč navštíviť niekoľko dimenzií behom zlomku sekundy. Vývojárom sa podarilo využiť hardware PlayStation 5 na to, aby tieto svety dokázali instantne načítať. 

Znie to skvele, však? Predstavte si príbeh, v ktorom budeme cestovať cez rôzne dimenzie a stretneme ďalších Spider-Manov. Navyše, hra vďaka tomu môže byť dokonale prepojená s chystaným filmom, Across the Spider-Verse. Sú to však zatiaľ len špekulácie a nepotvrdené info. 

Marvel's Spider-Man 2 by mal vyjsť v Septembri exkluzívne na PlayStation 5 a všetko o hre môžete sledovať na našej karte. 

Marvels Spider Man 2 Photo 2 scaled

Marvel’s Spider-Man 2 bude mať nový dialógový systém

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články