Posledná epizóda

CH Podcast #47 - HiFi Rush, Dead Space Remake, Seriál The Last of Us a Tragédia menom Skull and Bones

02. Február 2023

V našej najnovšej epizóde CentrumHer Podcastu sme začali krátkou rozpravou o The Day Before. Posledné kroky vývojárov totižto robia z nášho staršieho Face2Face článku ba priam až prorocký kúsok.

Vynechať sme nemohli ani hit nedávnych dní - HiFi Rush, ktorý Bethesda vydala v podstate z minúty na minútu. Lukáš sa podelil o svoje dojmy z tejto hry. No v posledných dňoch hral aj Dead Space Remake a tak porozprával čo-to aj o ňom.

Samozrejme, obísť sme nemohli ani seriál The Last of Us, ktorý aktuálne láme rekordy a dočkal sa aj potvrdenia druhej série. A nakoniec sme sa zasmiali na tragikomédií, ktorú v posledných mesiacoch predvádza Ubisoft, najme v súvislosti s hrou Skull and Bones.

Insomniac Games oznamujú Marvel’s Wolverine!

Hra, ktorú nikto nečakal.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

09. September 2021

Marvels-Wolverine-PS5-Game

Asi nikto z nás nečakal odhalenie Marvel’s Spider-Man 2 na dnešnom Sony evente, či už to bol trailer, alebo záporák Venom. Ale ešte menej sme čakali, že Insomniac Games bude pracovať na dvoch AAA hrách podľa licencie Marvelu.

Tou druhou je Marvel’s Wolverine, ďalšia herná adaptácia podľa známej komixovej postavy. Aj táto hra je vo vývoji zatiaľ exkluzívne na PlayStation 5, avšak bez dátumu vydania.

Na vývoji sa podieľajú kreatívny riaditeľ Brian Horton a riaditeľ vývoja Cameron Christian - lídri vývoja Spider-Man Miles Morales.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články