Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Interference: Dead Air sa odohráva v búdke

Zaujímavý thriller plný rozhodnutí.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Interference Dead Air Key Art

Interference: Dead Air je sci-fi thriller, ktorého dej sa odohráva v malej bezpečnostnej búdke tajomného ústavu uprostred púšte. Ste ochrankári a je na vás, aby ste dohliadali na veci vo vnútri aj mimo tohto Barclayho inštitútu.

Keď budovu náhle obsadia nepriatelia, hráči budú musieť urobiť niekoľko ťažkých rozhodnutí (alebo žiadne rozhodnutie), aby zachránili vedcov uväznených vnútri (alebo aj nie). 

Hráči budú mať v priebehu hry niekoľko možností, ktoré ich budú sprevádzať, vrátane rádiových rozhovorov s najlepším priateľom - vedcom, ktorý je momentálne vo vnútri Barclayho inštitútu. Úlohou hráča je manipulovať s informáciami z vysielačky a prístrojov tak, aby učinili čo najlepšie rozhodnutia. Hra vás však do nich nenúti a na celú situáciu sa môžete len prizerať a počúvať hity 80 rokov v rádiu.

Hoci každá hra trvá len približne 20 minút, rozvetvený príbeh spôsobí, že žiadne dve hry nebudú úplne rovnaké. Interference: Dead Air vychádza 2.2.2023 na Steame

Titulný obrázok Youtube videa s názvom Interference: Dead Air PC trailer

Interference: Dead Air PC trailer

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Last Holiday - Dojmy z early access verzie

Last Holiday - Dojmy z early access verzie

Po technickej stránke to najhoršie, čo si na Steame môžete zahrať.

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Oznámené BORN OF BREAD

Oznámené BORN OF BREAD

Vyzerá to byť ako veľmi zaujímavá adventúra

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Unikla alpha verzia Horizon Forbidden West s debugovým Decima Enginom

Unikla alpha verzia Horizon Forbidden West s debugovým Decima Enginom

Moderi sa môžu hrabať v starej verzii hry

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Mapa GTA V je vonku, vstup len na vlastné riziko

Mapa GTA V je vonku, vstup len na vlastné riziko

Bohužiaľ, ja som podľahol a mapu som musel preskúmať, je naozaj obrovská.