Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Iron Mana sa tak skoro nedočkáme, hra je stále len v predprodukcii

Od oznámenia hry ubehlo už viac ako 13 mesiacov.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Marvel-Iron-Man-EA-Motive

Už je tomu viac ako rok, odkedy vývojári zo štúdia EA Motive ohlásili, že pracujú na novej Marvel's Iron Man hre. A zdá sa, že na hre ešte dobrých pár rokov pracovať budú.

Ako totiž píše generálny manažér štúdia Patrick Klaus, hra je stále len v predprodukcii. Teda v tom istom štádiu vývoja, v akom hra bola aj pred viac ako 13 mesiacmi, keď ju ohlásili. Aby sme však vývojárom nekrivdili, časť z tých 13 mesiacov pracovali na remaku Dead Space, ktorý koncom Januára 2023 úspešne vydali (naša recenzia).

"Od [uvedenia hry Dead Space] sa naše zameranie presunulo na projekt Iron Man, čo nám dáva príležitosť pracovať (a hrať sa!) s ďalšou výnimočnou značkou," napísal Klaus a dodáva: "Stále sme na začiatku predprodukcie a dávame si načas, aby sme si boli istí, že sme vytvorili čo najlepší základ pre vývoj. Ale už teraz nachádzame toľko príležitostí na preskúmanie príbehu, dizajnu a hrateľnosti s Iron Manom a je vzrušujúce vidieť, ako naše fantázie ožívajú."

Otázkou je, prečo hru ohlásili tak skoro. Zrejme chceli nalákať do štúdia nových zamestnancov, ktorých by myšlienka práce na Iron Man hre nadchla. Samotná myšlienka Iron Man hry zrejme nadchla aj hráčov, avšak, nateraz sú skôr asi len sklamaní z toho, že hra zrejme pred rokom 2027 nevyjde.

Marvel-EA-Games

EA chystá až tri Marvelovky, jednou z nich je Iron Man

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry