Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Kampaň Star Citizen, Squadron 42 je obsahovo hotová. Nové video predstavuje progres

Tento krát to vyzerá fakt dobre.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Squadron 42 Gary Oldman

Po niekoľkých rokoch odmlčania sme od Cloud Imperium Games konečne dostali rozsiahly update aj pohľad na singleplayer kampaň hry Star Citizen s názvom Squadron 42. Chrisovi Robertsovi sa do projektu podarilo dotiahnuť herecké hviezdy ako Mark Hamill, Gary Oldman, Gillian Anderson, Mark Strong a Liam Cunningham.

Pôvodný dátum vydania Squadron 42 bol v roku 2014 (áno, 9 rokov dozadu) ale odvtedy sa projekt tak nafúkol, prerábal, prekopával a menil, že dodnes neexistuje žiadna hrateľná verzia tejto kampane. Ešte minulý rok štúdio CIG komentovalo, že do vydania Squadron 42 môže uplynúť ešte niekoľko rokov. 

Chris Roberts však v novom videu potvrdil, že kampaň Squadron 42 je obsahovo kompletne hotová. Tím teraz čakajú dlhé mesiace debugovania, testovania, ladenia, prípadne zmien v hrateľnosti, cut-scénach, či grafike. V zásade sa dá kampaň odohrávajúca sa vo svete Star Citizen, dohrať od začiatku do konca.

Nové video konečne po dlhej dobe približuje kampaň, scény, postavy, dialógy, gameplay a vlastne ide o taký prierez toho, na čo sa môžeme tešiť. Celkovo to vyzerá skutočne pôsobivo a lákavo. Na druhej strane si treba uvedomiť, že Roberts v projekte utopil už viac ako pol miliardy dolárov a projekt je vo vývoji od roku 2010.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry