Posledná epizóda

CH Podcast #47 - HiFi Rush, Dead Space Remake, Seriál The Last of Us a Tragédia menom Skull and Bones

02. Február 2023

V našej najnovšej epizóde CentrumHer Podcastu sme začali krátkou rozpravou o The Day Before. Posledné kroky vývojárov totižto robia z nášho staršieho Face2Face článku ba priam až prorocký kúsok.

Vynechať sme nemohli ani hit nedávnych dní - HiFi Rush, ktorý Bethesda vydala v podstate z minúty na minútu. Lukáš sa podelil o svoje dojmy z tejto hry. No v posledných dňoch hral aj Dead Space Remake a tak porozprával čo-to aj o ňom.

Samozrejme, obísť sme nemohli ani seriál The Last of Us, ktorý aktuálne láme rekordy a dočkal sa aj potvrdenia druhej série. A nakoniec sme sa zasmiali na tragikomédií, ktorú v posledných mesiacoch predvádza Ubisoft, najme v súvislosti s hrou Skull and Bones.

Kde stiahnuť Genshin Impact zadarmo na PC, PS4, iOS a Android?

Poradíme vám, kde si stiahnete Genshin Impact – novú obľúbenú free-to-play hru.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

12. Október 2020

Genshin-Impact-PS4-Screenshot-05

Genshin Impact je nová hra zdarma, ktorá valcuje herný priemysel. Ide o najväčší launch novej čínskej hry na svete. Hra zarobila 100 miliónov dolárov za prvé dva týždne na trhu, čím sa jej vrátili všetky náklady na vývoj a marketing.

Ako to, keď je úplne zdarma na všetky platformy? Po vzore ostatných čínskych hier obsahuje Gacha herné mechaniky - teda mikrotransakcie. Za platenú menu sa dostanete k ďalším herným postavám. Hra je však tak vyvážená, že ani po desiatkach hodín hrania nemusíte do nej vraziť ani euro. Postavy si môžete odomknúť aj zdarma.

Tipy na hranie Genshin Impact sme vám priniesli v tomto článku. Dozviete sa aj to, ako získať nové postavy a ako si ich vylepšovať.

Kde stiahnuť Genshin Impact zadarmo?

Hra sa nedá stiahnuť na Steame. PC verzia hry sa dá stiahnuť len na oficiálnej stránke hry, pričom inštalátor zaberá zhruba 97 MB. Následne sa po spustení hry stiahnu všetky súbory hry. Hra na disku vyžaduje až 30GB dát.

Na PS4 si môžete Genshin Impact zadarmo stiahnuť priamo v PS Store. Dostanete sa k nej v desktopovej verzii stránky ale aj cez konzolu. Stiahnuť si budete musieť okolo 9,3 GB dát. Hra rovnako vyžaduje až 30GB na PlayStation 4, pre budúce datadisky.

Vývojári hru vydali aj na mobilné zariadenia. Mobilnú verziu hry Genshin Impact si stiahnete na Android priamo cez Google Play, nie cez osobitný inštalátor. Pre iOS zariadenia si hru stiahnete rovnako, priamo v AppStore. V mobile vám zaberie 8GB miesta a vyžaduje minimálne 3GB RAM. Podporuje verzie systémov Android 7 a iOS 9.0.

Vyjde Genshin Impact aj na Xbox?

Vývojári potvrdili, že hra Genshin Impact na Xbox nevyjde a táto verzia sa ani nechystá. Zároveň však oznámili, že do existujúcej verzie hry budú update vydávať každý mesiac.

Prvý update, v Novembri, by mal do hry priniesť množstvo opráv. Decembrový update prinesie eventy a novú zasneženú zónu. Februárový update prinesie lampiónový festival.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Titulný obrázok pre článok s nadpisom 10 tipov na hranie Genshin Impact pred tým ako začnete

10 tipov na hranie Genshin Impact pred tým ako začnete

Kiež by som toto vedel na začiatku aj ja.

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Genshin Impact - Recenzia

Genshin Impact - Recenzia

Prekvapivo dobrá adventúra od čínskych vývojárov.

Titulný obrázok pre článok s nadpisom E3: Piranha Bytes a THQ oznamujú Elex 2

E3: Piranha Bytes a THQ oznamujú Elex 2

Titulný obrázok pre článok s nadpisom The Last Chapter ukončí príbeh Eivora v AC Valhalla

The Last Chapter ukončí príbeh Eivora v AC Valhalla

DLC bude zdarma a vyjde 6. Decembra,