Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Killing Floor 3 ukázal prvý gameplay plný rozstrieľaných príšer

Deštrukcia nepriateľov na maxime.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Killing Floor 3

Vývojárske štúdio Tripwire Interactive, ktoré hru exkluzívne odhalilo počas PC Gaming Show ako súčasť Summer Game Festu, zverejnilo prvý oficiálny gameplay trailer k hre Killing Floor 3. Ten ponúka brutálny pohľad na ďalšiu kapitolu v legendárnej sérii Killing Floor.

Killing Floor 3 sľubuje viac nábojov, viac krvi a viac monštruóznych Zedov ako kedykoľvek predtým. Hra by mala znovu priniesť horor do žánru akčných FPS a jej vydanie je naplánované na začiatok roka 2025.

Titulný obrázok Youtube videa

Trailer predstavuje prvých troch nových hrateľných špecialistov Nightfallu, vrátane očakávaného návratu Fostera. Každý špecialista má svoje vlastné unikátne schopnosti a zručnosti, vďaka ktorým získate v boji výhodu. K dispozícii bude arzenál plne upraviteľných zbraní a smrtiacich špičkových vojenských vychytávok.

Mapy v Killing Floor 3 ožijú vďaka novej úrovni vertikálnosti a prestupov. V kombinácii s vylepšeným pohybom ako je skákanie a šplhanie, a pridaním smrtiacich environmentálnych pascí získajú špecialisti nové možnosti stratégie.

Zedovia boli prepracovaní pre maximálnu deštrukciu ich tela, čo vyzerá absolútne geniálne. Vďaka vylepšeniu zbraní, pohybu, umelej inteligencie a správania nepriateľov sú ich nové metódy likvidácie špecialistov brutálnejšie a účinnejšie ako kedykoľvek predtým. A napokon, po prvýkrát sa fanúšikovia môžu pozrieť na jeden z najnovších výtvorov spoločnosti Horzine: Impalera.

Killing Floor 3 je momentálne vo vývoji pre PC (Steam a Epic Games Store), PlayStation5 a tiež Xbox Series X|S.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry