Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Kirby Kirby's Return to Dream Land Deluxe vychádza na Switch

Mrknite na launch trailer.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

24. Február 2023

Kirby Kirby's Return to Dream Land Deluxe Key Art

Plošinovka Kirby's Return to Dream Land Deluxe dorazila na Nintendo Switch a prináša zábavu a dobrodružstvo pre hráčov všetkých vekových kategórií. Hráči sa môžu s Kirbym a jeho priateľmi vydať na planétu Popstar, kde sa musia prebojovať farebnými svetmi, opraviť loď tajomného cestovateľa Magolora a zachrániť situáciu.

Kirby Kirby's Return to Dream Land Deluxe obsahuje nový obsah a vylepšenia vrátane Magolorovho pomocníka, ktorý vám bude kryť chrbát v príbehovom režime. Vylepšená bola aj vizuálna stránka a pridaná bola podpora Amiibo. V kooperatívnom režime môžu hráči hrať s Kingom Dedede, Meta Knightom a Bandanou Waddle Dee. 

Hráči si tiež môžu užiť 10 minihier v zábavnom parku Merry Magoland a získať herné suveníry. Nový režim s názvom Magolor Epilogue: The Interdimensional Traveler prináša nové dobrodružstvo a úlohu vrátiť Magolorovi jeho pôvodné schopnosti. V hre je dostupná kooperácia až pre štyroch hráčov. 

Hru nájdete na českých stránkach Nintendo a nižšie nájdete český oficiálny launch trailer. Recenziu hry čoskoro nájdete aj na našich stránkach. 

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články