Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

Kompletné info o Battlefield 1

Tanky, kone, dvojplošné lietadlá, vzducholode, deštrukcia, multiplayer…

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

06. Máj 2016

Battlefield 1 artwork

Electronic Arts a DICE pred chvíľou oficiálne oznámili Battlefield 1 (trošku prihlúply názov po štvorke) a vypálili tým rybník Call of Duty. EA vlastne vytvorila hru, po ktorej všetci túžili - prvú svetovú vojnu. Prinášame vám kompletné známe info o hre, singleplayeri aj multiplayeri.

Dátum vydania Battlefield 1, edície

Battlefield 1 vyjde oficiálne 21.10.2016 na PC, Xbox One a PlayStation 4 minimálne v dvoch edíciách. Tou prvou je štandardná edícia, ktorú dostanete po vydaní. Pri predobjednávke dostanete Early Enlister Deluxe Edíciu s digitálnymi bonusmi. Jej obsah aj obrázky balenia sme vám priniesli tu. Táto edícia vám dovolí hrať o 3 dni skôr - teda 18.10.2016. Vedľa štandardnej a deluxe edície vyjde aj zberateľská edícia za 220 eur a obsahuje sošku hlavnej postavy. Viac info tu.

Pri predobjednaní hry dostanete aj prístup k digitálnym bonusom Hellfighter Pack. Tu nájdete niekoľko itemov ikonickej jednotky The Harlem Hellfighters, ktorí boli označovaní ako jedni z najsilnejších bojovníkov v prvej svetovej vojne. V bonusoch do hry dostanete brokovnicu, M1911 pištoľ, Bolo nôž a emblém.

Titulný obrázok Youtube videa

Multiplayer

Veľkou súčasťou Battlefield 1 je znova multiplayer. Ten podporuje 64 hráčov na PC aj konzolách. Ostávajú aj squady, kedy môžete hrať s priateľmi v jednej skupine. V multiplayeri nájdete tanky, kone, motorky a ďalšie vozidlá, bojové lode s delami na mori aj vzducholode a dvojplošníky vo vzduchu.

Kampaň

Kampaň bude sledovať prvú svetovú vojnu očami niekoľkých postáv. Vďaka tomu sa ocitneme na mnohých miestach na svete, napríklad v pevnostiach v Alpách, franzúzskej Argonne, v púštnej Arábii, v džungli atď. Kampaň sa bude odohrávať na zemi, vo vzduchu aj na mori.

Deštrukcia

Vývojári priblížili aj deštrukciu, ktorú nazvali Intuitívna Deštrukcia. Zničiť sa budú dať všetky vozidlá po častiach, napríklad tanku môžete zničiť strelné veže a lietadlám odtrhnúť krídla. Zničiť sa budú dať všetky steny a všetky budovy (na videu napríklad celý maják). Dokonca aj zem pod nohami.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Battlefield 1 - Recenzia

Battlefield 1 - Recenzia

Battlefield 1 znova musí ukázať Acitivisionu, že cesta k úspechu je v minulosti, nie budúcnosti. A je to fakt pecka.

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Vyšiel oficiálny GamesCom trailer k Battlefield 1!

Vyšiel oficiálny GamesCom trailer k Battlefield 1!

Predstavuje nám novú púštnu mapu a vyzerá to absolútne fantasticky!

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Battlefield za Call of Duty nikdy nestíhal, myslí si Sony

Battlefield za Call of Duty nikdy nestíhal, myslí si Sony

Podľa čisiel tomu asi skutočne tak bude.

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Battlefield 1 prekonáva vlastné rekordy v počte hráčov, 6 rokov po vydaní

Battlefield 1 prekonáva vlastné rekordy v počte hráčov, 6 rokov po vydaní

Hra je v desiatke najpredávanejších titulov na Steame.