Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Konami stále pracuje na novinkách pre eFootball, tie však prichádzajú pomaly

eFootball dostane populárny Master League, avšak až v budúcom roku.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
eFootball-PES-2022-Messi

Konami štart novej éry série Pro Evolution Soccer, dnes už známej ako eFootball absolútne nezvládlo. Hra nie len vyzerala, ale aj sa hrala absolútne otrasne. A hoci pred časom vyšla verzia 1.0.0, ktorá mnoho neduhov naprávala, faktom stále je, že obsahu je málo.

Ten mal pribúdať postupne, no nutnosť opráv a vylepšení zrejme práce na novom obsahu spomalili. Aj preto najpopulárnejší mód celej série, Master League, vyjde až v budúcom roku. Samozrejme, ak ho budete chcieť hrať, budete musieť zaplatiť.

Taktiež by sme sa do konca roka 2022 mali dočkať nových tímov, tie však zrejme taktiež budú dostupné ako platený obsah.

Čo však platené nebude (našťastie), bude cross-platform hranie medzi PC a konzolami. Akurát škoda, že toto autori sľubovali už pred rokom. Taktiež by sme sa mali dočkať nejakých editačných nástrojov. O čo ide, Konami nespresňuje.

A nakoniec, v Lobby Match si budete môcť zahrať zápasy aj s tímami vytvorenými v rámci módu Dream Team. Tieto bezplatný novinky by mali prísť na jeseň/záver tohto roka.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry